Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Šlepetės mergaitėms

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Šlepečių dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Turbūt nei vienas neįsivaizduojame savo jaukių namų be kambarinių šlepečių. Tai tokia neatsiejama namų detalė, kurios visada pasigendame svečiuodamiesi kur nors kitur. Naminės šlepetės yra būtinas namų jaukumo atributas, be to, tai padeda apsaugoti pėdos nuo galimų pavojų ir išlaikyti švarias vaikštant iš vienos namo dalies į kitą. Rinkoje šiandien yra gausybė įvairiausių šlepečių pasirinkimo, tad kaip nesuklysti ir išsirinkti tinkamas - skaitykite toliau.

Šlepečių mergaitėms tipai

Paprastai namų avalynė yra skirstoma į moterišką bei vyrišką. Kambarinės šlepetės moterims, kaip taisyklė, visada išsiskiria savo puošnumu ir gausesne spalvų palete. Tai gali būti įsispiriamos kambarinės šlepetės atviru arba uždaru priekiu. Pastaruoju metu itin populiarios namų šlepetės moterims su kailiuku. Nors iš mados niekada neišeina klasikiniai modeliai. Ilgaamžiškumu garsėja šlepetės iš natūralios odos. Kambarinės šlepetės vyrams dažniausiai būna kur kas solidesnės savo išvaizda, be papildomų aksesuarų, blizgučių, kailių ir pan. Vyriškos šlepetės, kaip ir moteriškos, yra skirstomos į uždaro ir atviro tipo avalynę. Kokios bus patogiausios Jums - tai tik Jūsų pasirinkimas. Vyriškos šlepetės paprastai būna tamsių spalvų, neretai odinės.

Kaip išsirinkti tinkamiausias šlepetes internetu

Svarbiausias Jūsų tikslas - šlepetės namams turi būti patogios. Tokios avalynės padas turi išlaikyti balansą: nebūti per daug minkštas, tačiau tikrai negali būti ir pernelyg kietas. Idealiausias variantas būtų, kad avalynė, skirta dėvėjimui namuose, būtų neslystanti, vidutiniško minkštumo/kietumo padu bei kvėpuojanti. Niekas nenori nepageidaujamų kvapų. Žinoma, turite tiksliai išsimatuoti savo kojos ilgį ir palyginti su norimų įsigyti šlepečių vidpadžio ilgiu. Atkreipkite dėmesį į šlepečių papuošimus. Ne paslaptis, kad moterys nori puoštis, todėl ir namie nori atrodyti gražiai. Dėl to jos dažnai renkasi šlepetes su įvairiais aksesuarais. Bet atkreipkite dėmesį į juos, ar jie nemaišys Jums patogiai vaikščioti ir, apskritai, būti visą dieną namie. Naminės šlepetės moterims turi būti gražios, bet atminkite, kad tas grožis negali trukdyti patogiai jaustis, nes kambarinės šlepetės ir yra tam, kad komfortabiliai ir saugiai vaikščiotumėte namų grindimis.