Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Pamušalinis audinys

Platus įvairių pamušalų pasirinkimas. Kokybiškos medžiagos vidinei drabužių pusei. Tegul apranga kasdien džiugina kokybe ir komfortu!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Pradedantiesiems ir patyrusiems siuvėjams visada pravers įvairūs audiniai drabužiams, tarp kurių patenka ir pamušalinis audinys. Mūsų parduotuvėje internetu rasite daug skirtingų pamušalų savo drabužiams ar rankdarbiams.

Išsirinkite tinkamiausią pamušalo likutį arba įsigykite norimą kiekį pamušalų su elastanu ar be jo. Prekių kataloge rasite ir specialių audinių su pašiltinimu arba trikotažinės medžiagos pamušalus, tad kiekvienam poreikiui rasite po tinkamą sprendimą.

Kas yra pamušalinis audinys?

Pamušalas turi daugiau nei tik vieną paskirtį. Pagrindinė šio sluoksnio užduotis yra padaryti kiekvieną drabužį patogesnį ir ilgaamžiškesnį. Geras pamušalas visada būna lengvas ir malonus prisilietimui. Siuvėjai daugumai drabužių stengiasi įsiūti pamušalą, kad pats rūbas įgautų patvarumo, standumo ir nebūtų toks permatomas. Pamušalas taip pat drabužį padaro šiltesniu bei gali suteikti net prabangos ir elegancijos akcentą.

Kam tinkamas naudoti?

Priklausomai nuo medžiagos, iš kurios yra pagamintas, pamušalas gali būti panaudojamas daugiau nei tik klasikinių švarkų, sijonų ar liemenių pasiuvimui. Pašiltintas pamušalas tinka striukėms ir paltams bei kitiems žieminiams drabužiams. Poliesterio pamušalai gali būti naudojami ir baldams ar dekoracijoms.

Tokio audinio panaudojimo galimybės yra tikrai plačios. Pasirinkimą padaryti visada padės informacija prekės puslapyje. Pagal produkto aprašymą galite sužinoti ne tik sudėtį, tačiau ir potencialias pritaikymo galimybes. Vienos medžiagos geriau tiks suknelei, o kitos – kepurei, trečios – baldams bei dekoracijoms.

Įprastai šaltuoju metų laiku nešiojamiems drabužiams naudojamas storesnis, pašiltintas, tankesnio poliesterio audinys. Na, o norint, kad drabužis ar dekoracija atrodytų puošniau, elegantiškiau, galima rinktis blizgų, trikotažinį pamušalą.

Pamušalinis audinys internetu

Internetu pamušalus bei kitus reikmenis siuvimui pirkti yra labai patogu. Čia prekės parduodamos ne tik patrauklia kaina, tačiau asortimentą sudaro įvairūs skirtingi produktai. Atrinktus audinių ruošinius arba pasirinktą kiekį galima įsigyti ir pigiau, jeigu jiems taikoma akcija.

Patys pasirinkite patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą. Pirkimą bei planavimą visada palengvins informacija apie numatomą pristatymo laiką prekės puslapyje.