Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Striukiniai audiniai

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Striukė – tai tas drabužis, kurį greičiausiai rasite kiekvieno žmogaus garderobe. Žinoma, norint, jog ji tarnautų ilgai, būtų kokybiška ir patogi, labai svarbu pasirinkti tinkamą audinį. TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų striukinių audinių pasirinkimą geru kainos ir kokybės santykiu, tad jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų mūsų kataloge!

Kuo pasižymi striukiniai audiniai? 

Striukinis audinys įprastai yra tas, kuris yra atsparus drėgmei bei mažai glamžosi. Priklausomai nuo to, kuriuo sezonu ketinsite dėvėti striukę, jos audinys gali būti plonas, vidutinio storumo arba storas, taip pat jis gali būti vienpusis arba dvipusis. Pastarasis variantas leis pasisiūti tarsi du rūbus viename ir visada atrodyti originaliai. Kai kurios medžiagos gali būti ir pašiltintos, su pamušalu – tokios jos yra geriau pritaikytos šaltesniam orui. Be viso to, striukinis audinys gali būti ir dygsniuotas, kas rūbui suteiks elegancijos. 

Striukiniai audiniai internetu

Jei domina striukinė medžiaga, vienas paprasčiausių būdų, kaip ją įsigyti – pirkti internetu. TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų šių audinių asortimentą geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Viskas, ką jums reikia padaryti, įsidėti patinkančią prekę į krepšelį, pasirinkti patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą, bei laukti, kol prekė pasieks jus. Viskas itin lengva, greita ir patogu – norimą audinį įsigysite nė neišėję iš namų! Be viso to, verta paminėti ir tai, jog internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt reguliariai yra taikomos įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai, leidžiantys norimą prekę įsigyti kur kas pigiau.