Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Goboleniniai audiniai

Gobelenas tai austas dekoratyvinis audinys, kurio dizainas kuriamas audimo metu. Apskritai šis pavadinimas anksčiau buvo vartojamas beveik bet kurioms sunkioms medžiagoms, austoms rankomis ar mašinomis nusakyti. Tačiau nuo XVIII - XIX a. techninis gobeleno apibrėžimas buvo susiaurinamas ir apima tik sunkius, raštuotus rankų darbo tekstilės gaminius.

Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Gobeleno audiniai tradiciškai buvo prabangos prekė, kuria apsidovanodavo tik turtingieji, ir net mūsų amžiuje kokybiškas rankų darbo gobelenai yra ganėtinai brangi prabanga. Paprastai tariant, gobelenai – tai storo tekstilinio audinio gabalai su paveikslėliais ar piešiniais, suformuoti audžiant spalvotus ataudų siūlus arba siuvinėjant ant drobės, naudojami kaip sieninis pamušalas ar baldų apmušalas, pvz. kėdėms ar lauko baldams.

Kam reikalingi gobeleniniai audiniai?

Gobelenai gali akimirksniu suteikti spalvingumo ir gyvybingumo Jūsų gyvenamajai erdvei arba bet kur, kur jį ketinate naudoti. Skirtingi piešiniai ant gobelenų perteikia skirtingas emocijas ir aplinką. Jis suteikia erdvei teigiamos energijos ir gali padėti sukurti ramybės atmosferą Jūsų namuose. Kaip namų dekoro elementas, jis suteikia Jūsų namams kūrybiškumo. Nuo pop meno iki religinių paveikslų, nuo haliucinacinių psichodelinių spalvų iki stilingo dizaino – etninio dekoratyvinio meno gobelenai turi milijonus dizaino stilių ir variantų. Pasirinkimas tikrai begalinis!

Jei Jūsų kambariai yra maži ir ankšti, naudodami sienų gobeleną Jūsų gyvenamoji erdvė atrodys didesnė. Kai kurios namų erdvės, ypatingai svetainės, yra užpildytos daiktais ir baldais, kurie suteikia nuobodų vaizdą. Santykinis gobeleno platumas gali padėti sukurti didesnio kambario iliuziją. Kai naudojate gobeleną savo gyvenamojoje erdvėje, atminkite, kad šis audinio gabalas yra pagrindinis kambario elementas. Rinkitės, pavyzdžiui, sienų gobeleną, o ne daug įvairių mažesnių daiktų, dėl kurių erdvė atrodo netvarkinga.

Gobelenai - audinys baldams yra puikus pasirinkimas, kuomet norima, kad gyvenamoji erdvė dvelktų prabanga. Gobeleno atraižos gali puikiai pasitarnauti atnaujinant esamus, morališkai pasenusius, baldus. Be to, tai gana ilgalaikė investicija į prabangų interjerą.

Kaip išsirinkti tinkamiausius?

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti sunku išsirinkti tinkamą gobeleno audinį internetu, tačiau nesijaudinkite, mes padėsime Jums išsirinkti. Jūs turite nuspręsti, kokios sudėties audinio norėtumėte: akrilo ar poliesterio? Toliau reikia išsirinkti spalvą, kurių mūsų asortimente netrūksta. Taip pat reiktų žinoti kam bus naudojamas gobelenas, kad būtų galima išsirinkti tinkamiausią dizainą. Kadangi gobeleno valymas yra labai paprastas (tereikia perbraukti drėgna servetėle), šio audinio panaudojimo galimybės labai plačios: jis gali būti puikus fotosesijų fonas, jis gali būti naudojamas kaip paplūdimio antklodė, iškylų ​​​​kilimėlis, baldas pervilkti, naudojamas kaip baldakimas, lovatiesė, dušo užuolaida ir kt. – šio audinio galimybės neribotos. Dizainai irgi gali būti labai skirtingi, todėl reikia numatyti iš anksto, kur jis bus naudojamas, nes, pvz., gėlėti raštai galbūt nesižiūrės taip puikiai kaip dušo užuolaida ir pan.

Gobeleniniai audiniai internetu

Mūsų el. parduotuvėje rasite puikų gobeleno pasirinkimą pigiau. Pirkimas internetu gali padėti Jums sutaupyti, nes mes siūlome gobeleną konkurencinga rinkos kaina. Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitos Lietuvos vietos - prekes atsiimkite patogiai ir greitai.