Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Goboleniniai audiniai

Gobelenas tai austas dekoratyvinis audinys, kurio dizainas kuriamas audimo metu. Apskritai šis pavadinimas anksčiau buvo vartojamas beveik bet kurioms sunkioms medžiagoms, austoms rankomis ar mašinomis nusakyti. Tačiau nuo XVIII - XIX a. techninis gobeleno apibrėžimas buvo susiaurinamas ir apima tik sunkius, raštuotus rankų darbo tekstilės gaminius.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Suteikite savo baldams visiškai naują įvaizdį arba prikelkite juos antram gyvenimui su gobeleniniu audiniu iš elektroninės parduotuvės TavoSapnas.lt!
Internetu labai patogu įsigyti ryškiaspalvius arba nuosaikia elegancija alsuojančių tonų audinius, su kuriais bus lengva pagražinti bet kuriuos minkštus baldus svetainėje, miegamajame ar bet kurioje kitoje patalpoje.

Kam reikalingi gobeleniniai audiniai?

Gobelenai baldams yra skirti minkštų baldų apsiuvimui, apmušimui. Kadangi minkštų baldų išorės apdaila patiria dideles apkrovas, ji yra bene greičiausiai susidėvinti detalė. Dėl drėgmės ir trinties medžiagos gali apsitrinti, atsilupti. Tam, kad kai tai nutinka – nebereikėtų keisti viso baldų komplekto, verta įsigyti gobeleno audinius, kurie leis visiškai atnaujinti baldo išvaizdą.

Lengva gobeleno priežiūra ir valymas taip pat yra dideli privalumai. Daug kas renkasi nusidėvėjusią apdailą iš kitų medžiagų keisti būtent į gobeleną.

Toks sprendimas puikiai tinka: sofoms, foteliams, minkštoms kėdėms ar net ir lauko baldams. Kadangi per laiką ir jūsų skonis ar patalpų interjeras gali kisti, lankstumas keičiant jų spalvinę gamą yra tikrai labai naudingas. Be to, gobelenai – audiniai yra itin patogūs ir patvarūs. Suderinus tai su patrauklia kaina galima gauti ypatingą naudą ir džiaugtis gražiai atrodančiais namų baldais su, sąlyginai labai nedidelėmis išlaidomis!

Kaip išsirinkti tinkamiausius?

Geriausių gobeleninių audinių paieška visuomet atsirems į jūsų dizaino lūkesčius. Norėdami, kad erdvė, kurioje šie baldai pastatyti, atrodytų gerai, turite įvertinti vyraujančią spalvų gamą ir pasirinkti derančiai kontrastingą arba bendrą vaizdą papildančią spalvą. Tam prekių kataloge yra labai platus gobeleno audinių spalvų pasirinkimas.

Taip pat nepamirškite pasirinkti pakankamo dydžio gobeleną arba pakankamą medžiagos kiekį. Ši informacija yra nurodoma bei patogiai pasiekiama bet kurios prekės puslapyje.
Gobeleninai audiniai internetu

Internetu įsigyti gobeleną baldams yra be galo patogu. Iš arti susipažinkite su patikusia gobeleno spalva ar net keliais produktais iš karto. Aukštos kokybės nuotraukos leis greitai pamatyti, kuris dizainas labiausiai atitinka jūsų poreikius.

Be to, mūsų elektroninėje parduotuvėje šios prekės beveik visada parduodamos patrauklia kaina. Na, o, jeigu atrinktoms prekėms taikoma ir akcija, jas įsigysite dar pigiau nei įprastai. Dekoruojant baldus ir perkant didelį kiekį gobeleno, galimybė sutaupyti tikrai yra naudinga!