Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Higieniniai įklotai, vienkartinės kelnaitės

Laikotarpiui po gimdymo skirti higieniniai įklotai, padedantys išvengti diskomforto. Kad kasdienė higiena po gimdymo būtų kuo patogesnė, rinkitės patikimų gamintojų įklotus. Puikus kainos ir kokybės santykis, kuriuo netruksite įsitikinti.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Ką tik pagimdžiusioms moterims skirti higieniniai įklotai ir vienkartinės kelnaitės padeda išvengti diskomforto. Papildoma apsauga nuo drėgmės bus naudinga pirmomis dienomis po gimdymo, kol kūnas atsigauna.

Vienkartines, tinklines kelnaites, įklotus ar net specialius higienos prekių rinkinius po gimdymo galite įsigyti čia – TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausius įklotus?

Tinkamų įklotų pasirinkimas yra svarbus kiekvienai. Vadovaujantis tam tikrais kriterijais galima ir internetu rasti, kurie įklotai po gimdymo bus patys geriausi. Be abejonės, po gimdymo naudojami higieniniai įklotai turėtų žymiai efektyviau sugerti drėgmę nei kasdieniniai, kurie nešiojami įprastai.

Jie taip pat turėtų būti pagaminti iš itin švelnių ir nedirginančių medžiagų, taip užtikrindami kuo didesnį komfortą pogimdyviniu laikotarpiu. Itin naudinga, jeigu įklotai turi ir kvapus neutralizuojantį poveikį, yra pralaidūs orui bei sudėtyje neturi latekso.

Jeigu įklotas turi platesnę lipnią juostelę, jį bus lengviau gerai pritvirtinti. Tinkamai pritvirtintas įklotas nejudės bei maksimaliai atliks savo funkciją bei sugers skysčius.

Kam yra skirtos tinklinės kelnaitės?

Tinklinės kelnaitės taip pat yra skirtos laikotarpiui iš karto po gimdymo. Pagrindinė šių kelnaičių paskirtis yra tinkamas paketo, įkloto prilaikymas. Jos nespaudžia ir apsaugo nuo diskomforto, kurį galima patirti po gimdymo, nešiojant įprastas kelnaites.

TavoSapnas.lt parduotuvėje internetu rasite daug skirtingų dydžių tinklinių kelnaičių. Nepamirškite pasirinkti tinkamai, kad jos būtų ne per laisvos, tačiau tuo pat metu ir tinkamai prilaikytų paketą arba įklotą.

Higieniniai įklotai internetu

Internetu įsigyti nėščiosioms bei moterims po gimdymo pritaikytus higieninius įklotus yra paprasta ir patogu. TavoSapnas.lt daugumą prekių pasiūlys nusipirkti labai patrauklia kaina.

Na, o jeigu joms dar taikoma akcija, vieną ar kelias prekes įsigysite dar pigiau nei įprastai.

Prekių puslapiuose rasite visą naudingą informaciją apie tai: koks įklotų dydis, kokiomis kitomis savybėmis jie pasižymi ir ne tik. Perkant patys galėsite pasirinkti apmokėjimo bei pristatymo metodą. Na, o jeigu norite apsirūpinti visiems higienos poreikiams po gimdymo, įsigykite specialius rinkinius, kuriuose yra keletas įklotų ir kitos naudingos, intymios higienos prekės.