Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Pledai

Mestelite akį į savo miegamąjį arba svetainę ir atrodo, kad kažko trūksta.. Pradedate svarstyti, kas suteiktų dar daugiau jaukumo Jūsų namams ir tuomet suprantate... Pledas! Tai jo man trūksta. Kadangi taip jauku vakarais į jį įsisupus gerti karštą kakavą ar skaityti knygą, nepaisant to, koks dabar metų laikas. Pas mus pledai tiek suaugusiems, tiek vaikams, todėl viskas, ko Jums reikia – išsirinkti sau labiausiai patikusį ir namus paversti dar šiltesne vieta.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
  • Kūdikiams
  • Suaugusiems
Dydis
Pledo sudėtis
Rodyti po: 24 48 72 96

Įsivaizduokime: vėsus rudens, arba nebūtinai, vakaras, kai grįžtame po darbų ir viskas, ko norisi tai šiek tiek poilsio tam, kad atgautumėme jėgas. Įsijungiame mėgstamą, o gal dar net nematytą filmą, pasigaminame kakavos bei patogiai įsitaisome ant sofos, arba ant krėslo terasoje, o gal netgi prie vandens telkinio ant žolės. Skamba tobulai, ar ne? Tačiau kuo vėsiau darosi, tuo jaukumas vis labiau dingsta ir norisi kažkuo apsigaubti (arba kažką pasitiesti), kad neišsklaidyti magijos, kurią susikūrėte. Tam yra puiki išeitis – pledas! Jis pasitarnaus Jums ne tik kaip apklotas, kai norisi jaukiai praleisti vakarą, bet ir kaip lovatiesė, interjero detalė ar antklodės pakaitalas, kai norisi prisnūsti, o gal net kaip patiesaliukas, kai nenorite sėdėti tiesiogiai ant žolės.

Pledų tipai

Dažnai pledai asocijuojasi su žvarbiais vakarais, tačiau jie nebūtinai turi būti naudojami tik kaip apklotai. Griežtos paskirties niekas nėra nurodęs, todėl galite juos naudoti, kaip įmanydami ir kaip tik nori širdis. Pledų būna įvairių:

· Pledai kūdikiams

· Pledai vaikams

· Pledai suaugusiems

· Stori pledai

Pledai būna skirtingų rūšių ir kiekvienas turite prisitaikyti sau tinkamiausią. Kam reikalinga šiluma – rinkitės vilnonius pledus. Jie pagaminti iš natūralių medžiagų, pvz., merino avių vilna, šilti, leidžiantys kūnui kvėpuoti ir savo nežymiu šiurkštumu, kurio nelabai pajusite, net gali pagerinti kraujotaką, taip pat yra antialerginiai. Ypatingai šie pledai rekomenduojami naujagimiams ar tiems, kurių galūnės šąla.

Taip pat nemaža dalis žmonių renkasi medvilninius pledus dėl jų natūralumo, lengvumo bei spalvingumo. Pas mus rasite didelę įvairovę medvilninių pledų naujagimiams – tame tarpe ir megzti (nerti) medvilniniai pledai, tinkantys apkloti šiltą dieną, nes su medvilniniu pledu naujagimis ar jau ūgtelėjęs vaikas, tikrai nesukais. Mūsų siūlomi medvilniniai pledukai turi Oeko-Tex standartą, todėl neviršija leistinų nustatytų reikalavimų normų.
Asortimente galite rasti ir poliesterinių pledų, kurie yra mėgstami dėl jų minkštumo, švelnumo ir antialerginių savybių bei sulaikomos šilumos. Jie dažnai tampa puikia interjero detale Jūsų vaiko kambaryje, kadangi jų raštai būna labai įvairūs.

Kaip išsirinkti pledą?

Pledai būna įvairių dydžių: 60x75cm; 100x140cm; 110x140cm; 140x200cm, 160x200cm; 180x200cm; 200x220cm ir daugiau. Kiekvienas žmogus turi pasirinkti sau tinkamiausią dydį, atsižvelgdamas į savo poreikius. Pavyzdžiui, jeigu norėsite pledą naudoti ir kaip lovatiesę lovai, rinkitės kiek didesnį, nei Jūsų lovos matmenys, kad dailiai apdengtų visą reikalingą plotą.

Sudėtį turite rinktis pagal esamus poreikius – norite naudoti šiltesnį, nes namuose vėsu, norite spalvų arba lengvumo, o gal tiesiog norite pagyvinti savo interjerą jaukia detale. Bet kuris pledas, tiesiog permestas per sofą ar lovos kraštą, gali tapti puikia interjero detale kiekvienuose namuose arba tapti stilinga ir platesnio panaudojimo lovatiese.

Pledai internetu

Džiugu, kad šiais laikais nebėra problemos dėl laiko, kurį reikia skirti pledų paieškoms, užtenka pasiimti savo telefoną ir išsirinkti norimą pledą bei kelių mygtukų paspaudimu užsisakyti tiesiai į namus. O jei dar pavyksta įsigyti pledų su akcija, tai liekate dvigubai laimingi. Internetinėje parduotuvėje www.TavoSapnas.lt rasite kokybiškų pledų už prieinamą kainą. O jeigu vis dar nežinote, kuris pledas būtų Jums tinkamiausias – pasiteiraukite ir mūsų konsultantai Jums padės išsirinkti geriausiai tinkantį pledą – ar tai būtų žalias, ar baltas.