Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Terasų užuolaidos

Terasa - tai ta vieta, kurioje ne tik galite pasislėpti nuo vėjo, saulės ar lietaus. Tai ir vieta šeimos bei draugų susirinkimams, ilgiems vakaro pokalbiams ar jaukioms popietėms su artimaisiais. Terasa tampa namų dalimi, lyg atskiru kambariu lauke, kuriame praleidžiate daug laiko. Tačiau kartais visgi norisi pasislėpti nuo pernelyg kaitrios saulės, o vėjuotą dieną - ir nuo vėjo gūsių. Jei turite nestiklintą, atviromis sienomis, terasą, pati geriausia išeitis - pasikabinti užuolaidas. Mūsų siuvamos užuolaidos puikiai apsaugo nuo saulės ar vėjo. Užuolaidos pasiūtos iš vandeniui atsparaus audinio, todėl jos sulaikys ir lietaus lašus. Taigi, net ir per lietų terasoje bus jauku ir malonu.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
  • Turime vietoje
  • Siuvamos pagal užsakymą
Pakabinimo būdas
Spalva
Rodyti po: 24 48 72 96

Vienas didžiausių malonumų vasarą, šiltą pavasario ar rudens dieną, rytą bei vakarą – pasisėdėjimas terasoje. Tačiau kai kada tuo pasimėgauti neįmanoma dėl įvairių trukdžių, pavyzdžiui, lietaus arba saulės. Visgi nuo to įmanoma apsisaugoti. Lauko terasų užuolaidos – patogus ir praktiškas sprendimas kiekvienam atvejui.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite gausų jų asortimentą, todėl terasos apsauga ir dekoravimas taps daug paprastesne užduotimi.

Terasų užuolaidų nauda

Karštis, vėjas, lietus ar krituliai, įkyrūs vabzdžiai - visi šie faktoriai neprivalo būti kliūtimi švenčiant su artimais žmonėmis ar įprastą dieną laisvalaikį leidžiant lauke, nuosavoje terasoje. Efektyviausias sprendimas nuo jų apsisaugoti – lauko užuolaidos terasoms. Įvairiaspalvės užuolaidos veikia tarsi barjeras ar apsauga, tuo pačiu papildydamos bendrą eksterjero estetiką dailiomis spalvomis ar skoningais deriniais.

Visų pirma, jos gali apsaugoti nuo vėjo ar lietaus. Antrasis privalumas – apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių. Taip net ir karštą dieną bus įmanoma laiką su kompanija praleisti prie stalo arba ilsėtis gryname ore, patogiai įsitaisius ant gulto. Galiausiai būtina išskirti tai, kad užuolaidos prideda ir estetinio grožio. Kadangi TavoSapnas.lt prekių kataloge yra daug skirtingų spalvų ir tipų užuolaidų, savo terasą ar pavėsinę galite dekoruoti taip, kaip visada norėjote. Terasinės uždangos prisideda prie eksterjero įvaizdžio formavimo. Suteikite jam elegancijos, žaismingumo bei skoningo išskirtinumo su būtent šio tipo dekoracijomis.

Terasų užuolaidos internetu

Internetu, patogiai ir greitai galite įsigyti įvairių matmentų terasų užuolaidas. Patys pasirinkite jums tinkamus matmeni ir įsigykite vieną arba net kelias užuolaidas su surišimais, labai patrauklia kaina.
Nepamirškite, kad daug naudingos informacijos apie prekes būna nurodoma jų prekių puslapiuose, todėl nepraleiskite progos išnagrinėti informaciją produkto aprašymo skiltyje.

Renkantis užuolaidas nepamirškite įsigyti pakankamo pločio ir aukščio tam, kad uždengtumėte visas reikiamas pavesinės ar terasos sienas.

Svarbu paminėti, kad Tavo Sapnas gali pasiūlyti individualių terasos užuolaidų pasiuvimo paslaugą. Kreipkitės el. paštu: info@tavosapnas.lt arba skambinkite telefonu 860075522.