Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Naktiniai maitinančioms

Filtrai
Krūtinės apimtis
Rodyti po: 24 48 72 96

Šiais laikais žindyti kūdikį yra kur kas lengviau nei, pavyzdžiui, prieš keliasdešimt metų. Tokios priemonės, kaip patogūs krėslai mamoms žindyti, apatiniai, pritaikyti žindymui, žindymo pagalvės bei specialūs naktiniai marškiniai maitinančioms yra viskas, ko gali prireikti komfortabiliai žindyti savo kūdikį. Pastarieji yra itin svarbūs, kadangi pirmąjį mėnesį po gimdymo tikriausiai norėsite kuo ilgiau gulėti lovoje su mažyliu ir ilsėtis, atgauti jėgas, be to, daug žindyti savo kūdikį, todėl komfortas turi būti pirmoje vietoje.

Naktinių tipai

Naktiniai maitinančioms dažniausiai būna kelių tipų: tai palaidinės su patogiai atsegamomis petnešomis (į komplektą paprastai įeina kelnės arba šortai) arba suknelės ar marškinių tipo pižamos su specialiu plyšiu ties krūtine, kad greitai ir patogiai galėtumėte prieiti prie krūtinės. Geri maitinimo naktiniai turi būti pagaminti tik iš natūralių medžiagų, dažniausiai medvilnės, kad nesukeltų nepageidaujamų odos reakcijų nei Jums, nei Jūsų kūdikiui, kurio odelė pirmuosius gyvenimo mėnesius yra itin jautri. Nors žindymui pritaikyti naktiniai dažnai būna perkami tik po gimdymo, nesuklyskite, juos puikiai galės vilkėti ir nėščiosios, be to, tokius naktinius dėl jų laisvumo patogu vilkėti ir gimdymo metu.

Kaip išsirinkti tinkamiausius naktinius mamytėms?

Kaip jau minėjome anksčiau, naktiniai maitinimui turi būti natūralūs, t. y., medvilniniai. Taip pat reikia atsižvelgti į dydį. Patogūs ir Jums tinkami naktiniai neturi būti aptempti, o priešingai - laisvesnio kirpimo, kad nevaržytų Jūsų judesių. Be to, praktiškiausias būdas sutaupyti yra įsigyti naktinius dar esant nėštukėms, todėl dydis ir laisvumas tikrai svarbūs aspektai renkantis naktinius. O kad nesuklystumėte, dažnai parduotuvėse rasite naktinius, pavadintus būtent ,,nėščiosioms”, ,,nėščiųjų” ar pan., tad nesusipainiokite, nes jie dažniausiai būna skirti ir žindančioms mamoms. Tokius laisvus naktinius galima naudoti ir gimdyvei. Atkreipkite dėmesį, kad dažnai moterims pasitarnauja ir medvilninis chalatas maitinančioms, ypatingai dar esant ligoninės gimdymo ir pogimdyviniuose skyriuose.

Naktiniai internetu

Mūsų el. parduotuvėje be vargo rasite Jums patinkančius naktinius nėščiosioms ir maitinančioms. Naktiniai nėščiosioms mūsų asortimente pagaminti tik iš natūralių ir geros kokybės medžiagų. Pirkti internetu paprasta ir patogu.