Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Naktiniai maitinančioms

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Krūtinės apimtis
Rodyti po: 24 48 72 96

Visoms žindančioms mamoms pravers šio tipo naktiniai. Jie sukurti specialiai taip, kad net ir pabudus naktį būtų kuo paprasčiau pamaitinti vaiką ir nereikėtų nusirengti. Patogūs ir dailiai atrodantys naktiniai turėtų maloniai priglusti prie kūno ir sukelti kuo mažiau nepatogumų bandant žindyti.

Nepriklausomai nuo to ar tai jūsų pirmagimis, ar jau ne pirma atžala, nėštukėms ir jau pagimdžiusioms, maitinančioms mamoms reikia kuo daugiau komforto. Tam, kad netikėtai pakilus iš miego arba vėlai vakare būtų kuo mažiau rūpesčių, praverčia maitinimo naktiniai.

Naktinių tipai

Naktiniai maitinančioms mamoms nuo įprastų skiriasi tuo, kad suteikia patogesinį priėjimą prie krūties. Visoms žindymu besirūpinančioms mamoms iškyla rūpestis naktį, vakare ar anksti ryte pamaitinti vaikutį. Tuo metu namuose dažnai būname su naktiniais, tad logiška rinktis tokius, kurių dizainas į tai orientuotas. Paprastai atsegamas ir atveriamas atlapas padės pamaitinį mažylį ar mažylę be jokio papildomo streso.

Naktiniai, tinkami maitinimui gali būti kelių skirtingų tipų ir rūšių. Visų pirma – išsiskiria jų ilgiai ir rankovių tipai. Kai kurie modeliai yra ant petnešėlių ir rankovių neturi, kiti yra trumpomis rankovėmis, treti - ilgomis. Pagal metų laiką ir savo pojūčius galite nešioti tokį modelį, kuris atrodo patogiausias.

Beveik visi geriausi naktiniai marškiniai maitinančioms ir, analogiškai, chalatai turi patogų atsegimą ties krūtinės sritimi. Pagal nuotraukas prekės puslapyje galite pasirinkti patogiausiai reguliuojamą atsegimą.

Kaip išsirinkti tinkamiausius naktinius mamytėms?

Kiekvienai nėščiajai ir žindančiai mamai vienas sunkiausių dalykų yra patogių, nespaudžiančių ir nevaržančių judesių drabužių radimas. Medžiagos turi būti patogios ne tik žindyvei, tačiau ir vaikui, nes bet kuriuo atveju vaikas taip pat turės šiokį tokį kontaktą su mamytės rūbais žindymo metu. Prioritetą teikite natūralioms ir švelnioms medžiagoms.

Taip pat atidžiai įvertinkite ir drabužio dydį. Jis yra nurodomas prekės puslapyje, informacinėje skiltyje.

Kai kurie modeliai gali turėti ir skirtingą atsegimą. Atkreipkite į tai dėmesį, jeigu kuris nors jums atrodo patogesnis.

Naktiniai internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik naktinius maitinančioms. Mes taip pat turime ir jų komplektų, o kataloge taip pat patalpintas ir ne vienas chalatas maitinančioms. Nepriklausomai nuo to, kokie yra mamos ir žindyvės poreikiai, pas mus turėtumėte rasti tai, kas patogu, naudinga ir tinka jums bei vaikui.