Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Vonios rankšluosčiai

Išsimaudžius taip gera susisupti į švelnų rankšluostį, atsipalaiduoti... Rinkitės iš TavoSapnas.lt rankšluosčių asortimento ir kaskart išsimaudę atgausite jėgas, mėgausitės išskirtiniu jaukumu. Nuostabūs gaminiai iš natūralių medžiagų! Visais šiais privalumais galite įsitikinti už itin mažą kainą.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Sudėtis
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Vonios kambaryje rankšluosčiai yra būtini. Kokybiškas ir malonus lietimui bei gerai sugeriantis drėgmę rankšluostis gali smarkiai pagerinti kiekvieną patirtį vonios kambaryje. Be to, švelnus audinys gali būti ir naudingas jūsų odai, neleisti jos dirginti, švelniai ją nusausinti. Vonios rankšluosčiai reikalingi ne tik namų gyventojams. Jų taip pat pravartu turėti ir tuo atveju, kai priimate svečius.

Kaip patogu, kad kokybiškus mikropluošto ar medvilnės rankšluostukus arba net didelius, kelių dalių rankšluosčių komplektus galima įsigyti ir internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje TavoSapnas.lt

Rankšluosčių tipai

Paprasčiausia išskirti rankšluosčių tipus pagal dydį ir medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Štai, pavyzdžiui, veidui nusišluostyti pakanka ir patogiau turėti nedidelį rankšluostį. Kokybiški mikropluošto rankšluosčiai puikiai tinka ir makiažo nusivalymui nuo veido, o medvilniniai leis pajausti savo natūralumo švelnumą.

Dideli rankšluosčiai yra tinkami kūno nusausinimui po prausimosi ir ne tik. Patinkantį didelį rankšluostį galite naudoti ir kaip patiesalą paplūdimyje ar kur atsiranda toks poreikis. Svarbu, kad toks rankšluostis efektyviai sugertų drėgmę ir sparčiai džiūtų. Paplūdimiui bei kasdieniam naudojimui puikiai tinka dideli medvilniniai arba mikrofibros vonios rankšluosčiai. Medvilnė vertinama dėl to, kad puikiai sugeria drėgmę.

Kaip išsirinkti tinkamiausius rankšluosčius voniai?

Tinkamiausią rankšluostį voniai rasite pagal dydį ir medžiagas, iš kurių jie pagaminti. Pagalvokite apie tai, kokios medžiagos jums labiausiai patinka. Medžiaga neretai daro įtaką ir kainai, todėl verta pagalvoti ir apie finansinius lūkesčius.

Jeigu patogu, pirkite iš kelių rankšluosčių sudarytą komplektą. Taip galėsite pasirūpinti rankšluosčiais voniai Jam ir Jai arba suteikti puikią dovaną įkurtuvių proga ir sutaupysite, nes pirkti daugiau yra pigiau. Rankšluosčių dydžiai ir sudėtis yra nurodomi prekių puslapyje.

Pirkite rankšluosčius internetu

Internetu patogu pirkti rankšluosčius voniai. Jūs galite išsirinkti iš gausaus asortimento, paprasčiau palyginti kelis produktus tarpusavyje ir iš karto matyti, kuriems produktams taikoma akcija. TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė siūlo patogiai ir saugiai atsiskaityti jums patogiausiu būdu bei rinktis iš įvairių pristatymo metodų. Taip rankšluosčius galėsite gauti nurodytu adresu arba į artimiausią siuntų terminalą.