Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Siuvimo adatos

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Siuvate laisvalaikiu? O galbūt tai Jūsų hobis, tikroji aistra ar net pragyvenimo šaltinis? Nepriklausomai nuo to, koks Jūsų santykis su siuvimu, TavoSapnas.lt parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairiausių reikmenų siuvimui, įskaitant ir siuvimo adatas.

Gausus įvairių prekių asortimentas užtikrina, kad sau tinkamus reikmenis turėtų rasti ir pradedantieji, ir labiau patyrę siuvėjai. Kokybiškos Schmetz ar kitų gamintojų adatos leis lengviau ir tiksliau atlikti norimas dygsniavimo, užsiuvimo ar kūrybos užduotis.

Jeigu pirkėjams kyla klausimų dėl to, kokias adatas rinktis ar kaip nustatyti tinkamiausią produktą, mūsų komandoje dirbantys klientų aptarnavimo specialistai visada pasiruošę padėti Jus nukreipti tinkama linkme. Kreipkitės į mus telefonu +370 600 75522 arba rašykite elektroninius laiškus į info@tavosapnas.lt.

Adatų tipai

Prekių kataloge yra daugybės skirtingų tipų adatos. Kiekvienas simbolis ant pakuotės gali nurodyti, kam tos adatos skirtos. Pavyzdžiui, Schmetz adatos, ant kurių pakuotės yra nurodoma H-J – universalios adatos, tinkančios siuvimo užduotims, kai kažką reikia sukurti iš storesnių audinių. H-M tinka šilkui ir ploniems audiniams. Tam, kad pirkėjams nereikėtų vargti įsimenant simbolių, mūsų prekių kataloge iš karto nurodoma, kokiai paskirčiai tinkamos yra adatos bei jų dydžiai.

TavoSapnas.lt siūlo įsigyti adatų: dygsniavimui, denim audiniui (džinsui), elastiniams ir super elastiniams audiniams, overlokui (siuvimo mašinai), odai, karoliukams, siuvinėjimui bei trikotažui. Svarbu paminėti ir tai, kad prekių sąraše rasite ir universalias adatas, kurios tinka darbui su įvairiais audiniais bei adatų rinkinius.
Atskirą prekių kategoriją sudaro ir dvigubos adatos, tinkančios siuvimo mašinoms.

Informaciją apie tai, kokio dydžio yra skylutė ir kitus matmenis rasite konkrečios prekės puslapyje, jos aprašymo skiltyje.

Siuvimo adatos internetu

Internetu pirkti siuvimo adatas gali būti ir pigiau, ir patogiau nei fizinėse parduotuvėse. Jums tikrai nereikės laukti eilėse ar rūpintis, kaip nuvykti iki parduotuvės. Patrauklia kaina adatas ar kitus siuvimo reikmenis įsigykite iš sau patogios lokacijos, sau patogiu būdu, vos keliais mygtuko paspaudimais.
Saugus atsiskaitymas, patogus pristatymas ir gausus katalogas užtikrins maksimaliai gerą jūsų patirtį.