Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Kėdžių užvalkalai

Užvalkalai ant kėdžių – tai namų tekstilė, kurios pagalba galima itin paprastai, greitai ir pigiai atnaujinti kėdžių išvaizdą. Taip pat jie gali pasitarnauti ir tuomet, jei norisi apsaugoti kėdes nuo dėvėjimosi ir įvairių nešvarumų.

Rikiavimas
 • Rikiuoti pagal
 • Pavadinimą
 • Datą
 • Didžiausią nuolaidą
 • Mažiausią kainą
 • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Priklausomai nuo turimų norų bei poreikių, kėdžių užvilkimai gali būti pačių įvairiausių spalvų, medžiagų, iš kurių yra pasiūti, bei dydžių. Jie yra tamprūs, todėl juos itin lengva uždėti ir nuimti. Jei susidomėjote ir norėtumėte savo kėdėms suteikti naują išvaizdą, pasižvalgykite jų TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje, kur gera kaina ir aukšta kokybė garantuota.

Kaip išsirinkti, kokie kėdžių užvalkalai jums tiktų geriausiai?

Ne paslaptis, kėdžių užvilkimų asortimentas – gana platus. Dėl to, kad būtų lengviau apsispręsti, kurie iš jų geriausiai tiktų jums, rekomenduojama atsižvelgti į keletą esminių aspektų, renkantis:

 • Dydis. Visų pirmiausia, ką reikėtų padaryti – tiksliai išmatuoti savo turimų kėdžių dydį. Nors tamprūs kėdžių užvalkalai neretai yra standartinio dydžio, svarbu įsitikinti, ar jie tiks būtent jūsų atveju. Tai garantuos, jog užvalkalai gerai atrodys bei juos bus galima lengvai uždėti ir nuimti.
 • Medžiaga. Taip pat pagalvokite, kokio audinio kėdžių užvalkalai jums labiausiai patiktų. Bene patys populiariausi aksominiai, veliūriniai kėdžių užvalkalai, kurie puikiai tarnauja bei suteikia daugiau prabangos.
 • Spalva ir dizainas. Užvalkalai yra pačių įvairiausių spalvų ir dizainų. Kad išgautumėte gražų bei vientisą vaizdą, rekomenduojama juos derinti prie likusio interjero, jame vyraujančių elementų ir spalvų.
 • Priežiūra. Be to, pasidomėkite, kokia yra šios namų tekstilės priežiūra. Tai ypatingai aktualu tuo atveju, jei jums reikalingi kėdžių užvalkalai virtuvei ar valgomojo kambariui, kur yra didesnė tikimybė, jog ant jų paklius maisto likučiai ar bus išpilti gėrimai.
 • Kaina. Galiausiai, nusistatykite aiškų biudžetą, kokią sumą norėtumėte skirti kėdžių užvalkalams. Jų kaina įprastai priklauso nuo tokių kriterijų, kaip medžiagos, dydžio, dizaino ir spalvos. Visgi, gera žinia, jog TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje šie tekstilės gaminiai yra parduodami labai prieinama kaina.

Vadovaudamiesi šiais pagrindiniais patarimais, tikrai nesunkiai išsirinksite tokius kėdžių užvalkalus, kurie labiausiai atitiks jūsų turimus lūkesčius.

Kėdžių užvalkalai internetu

Jei jus domina kėdžių užvalkalai internetu, ideali vieta jiems įsigyti – TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė. Čia rasite ne tik didelį jų asortimentą, bet ir labai gerą jų kainos ir kokybės santykį. Siekiame, jog kiekvienas klientas liktų maksimaliai patenkintas savo apsipirkimo patirtimi, todėl visi užvalkalai yra pasiūti iš aukštos kokybės audinių, kurie ilgai tarnauja bei kuriuos yra paprasta prižiūrėti. Nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų mūsų kataloge – garantuojame, jog čia nesunkiai rasite sau tinkamiausius kėdžių užvalkalus.