Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Šilti, megzti audiniai

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Ne paslaptis, jog šaltą žiemą ar vėsiais vasaros vakarais kaip niekada norisi šilumos, jaukumo bei patogumo. Tad, jei norėtumėte pasisiūti būtent šią funkciją atliekantį drabužį, jums itin tiks šilti bei megzti audiniai. Jei susidomėjote, TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė turi platų šių medžiagų pasirinkimą geru kainos ir kokybės santykiu.

Šilti audiniai - kokie jie?

Šiltas audinys yra puikus pasirinkimas šaltojo metų laiko drabužiams siūti, kadangi jis puikiai sulaiko šilumą bei  įprastai yra storesnis ir tankesnis nei lengvi, vasariniai audiniai. Šios medžiagos yra itin malonios kūnui, todėl iš jų siuvami švarkeliai, suknelės, sijonai ir kiti panašūs rūbai. Vienas tokių audinių, itin populiarių šiuo metu, yra taip vadinamas TEDDY trikotažas, iš kurio siūti drabužiai yra be galo minkšti ir švelnūs, o taip pat ir atrodo labai gražiai bei šiuolaikiškai.

Kuo pasižymi megzti audiniai?

Norėtumėte megzto drabužio, tačiau nemokate megzti? Tai - ne problema, kadangi dabar galite rasti labai platų megztų audinių asortimentą. Jie pasižymi ne tik šiltumu, bet ir tamprumu bei minkštumu, o iš jų pasiūti drabužiai yra labai patogūs dėvėti. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, megztas audinys gali būti įvairios sudėties. Nors daugelis jų yra pagaminti iš tokių natūralių pluoštų kaip medvilnė ar vilna, tačiau taip pat galima rasti ir sintetinių audinių, kurie, pavyzdžiui, yra gaminami iš poliesterio ar akrilo verpalų. Kaip bebūtų, kad ir kurį iš šių variantų nuspręsite išbandyti, geras būdas tai padaryti – pirkti internetu, TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje!