Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Siuvėjo žirklės

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Siuvėjų žirklės gali būti naudingos ne tik užsiimant siuvinėjimu ar kūrybiniu darbu. Gerai kerpančios, patvarios žirklės pravers ir buityje. Nepraleiskite progos įsigyti jas labai patraukliomis kainomis. Prekių asortimente yra standartinių siuvėjų žirklių, mažesnių rankinių žirklučių bei galąstuvų žirklėms.

Kuo siuvėjo žirklės skiriasi nuo įprastų?

Siuvėjo žirklės taip yra vadinamos dėl to, jog žymiai geriau tinka darbui su audiniais ir medžiagomis. Įprastai, siuvimui tinkančios žirklės turi gerokai ilgesnius ir aštresnius ašmenis, kad būtų lengva tiksliai ir tiesiai kirpti per įvairiausius audinius.

Profesionalios arba aukštos kokybės Kleiber bei kitų gamintojų žirklės siuvėjams turi patogias, plastmasines rankenas ir grūdinto arba nerūdijančio plieno ašmenis. Jie leidžia tolygiai kirpti nuo vieno ašmens galo iki kito. Tam tikrų siuvėjų žirklių ašmenys gali būti ir nežymiai nuožulnūs, o tai jiems suteikia dar daugiau aštrumo.

Nors plika akimi, kai kada atskirti sunku, tačiau siuvėjo žirklės būna didesnės (20 ir daugiau cm) bei turi aštresnius ašmenis, tad naudojant skirtumas tikrai jaučiasi.

Kaip išsirinkti tinkamiausias?

Tinkamiausias žirkles internetu įsigysite atsižvelgdami į jų: tipą, ilgį, ašmenų savybes bei rankenas. Kadangi prekių asortimente yra įvairios, skirtingų matmenų ir dydžių žirklės, tinkamiausią tipą pasirinksite pagal tai, kokių matmenų ir rūšių audinius karpysite.

Kuo žirklės ilgesnės, tuo jos labiau tinka didesnei užduočiai atlikti, tačiau mažesnio ilgio žirklutės labiau praverčia smulkmeniškų užduočių metu. Prioritetą visada teikite kokybiško metalo, pavyzdžiui ašmenims, kurie lengvai perkirps ir storesnius audinius. Na ir galiausiai – žiūrėdami į nuotraukas pasistenkite nustatyti, kurių modelių (jeigu svarstote tarp kelių) laikymas rankose bus paprasčiausias ir patogiausias.

Pirkite siuvėjų žirkles internetu

Internetu pirkti siuvėjų žirkles verta ne tik dėl to, kad čia neretai siūloma patraukli kaina. TavoSapnas.lt elektroninė parduotuvė turi gausų įvairių, kokybiškų žirklių asortimentą, kurios tinka ir pradedantiems, ir labai patyrusiems siuvėjams. Ne vienai prekei būna taikoma ir akcija, tad jas įsigysite dar pigiau nei įprastai. Visus užsakymus galima saugiai apmokėti internetu, o gausus pristatymo būdų pasirinkimas užtikrina, kad pirkinius atsiimsite patogiai.

Elektroninėje parduotuvėje TavoSapnas.lt taip pat parduodami ir kitų tipų siuvimo įrankiai bei reikmenys, ne tik žirklės.