Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Diržai nėščiosioms

Norite išvengti nemalonių pojūčių nėštumo metu? Būsimoms mamoms siūlome specialius medicininius diržus, pasižyminčius naudingomis savybėmis, ir palengvinančios laukimo laikotarpį.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Kiekvienai nėščiai moteriai kyla tikrai nemažai kasdienių iššūkių. Gana staigūs kūno pokyčiai priverčia moterį greitai prie jų prisitaikyti. Visgi šie pokyčiai neprivalo kelti daug diskomforto ir rūpesčių. Diržai nėščiosioms yra skirti tam, kad palengvintų kiekvienos besilaukiančios mamos kasdienybę.

Sau patogiu laiku, tiesiog internete išsirinkite geriausią diržą ir jį įsigykite. Prekėms gali būti taikoma ir ne viena akcija, tad TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje pirkti tikrai apsimoka.

Kam reikalingas nėščiosios diržas?

Diržai nėščiosioms yra specialus aksesuaras, pritaikytas būtent besilaukiančiai moteriai ir besikeičiančioms jos kūno formoms. Šis diržas saugo nuo priešlaikinio pilvo nusileidimo, mažina įtampą, kurią nėštumo metu patiria moters nugara bei prilaiko pilvuką, todėl nešioti kūdikį tampa lengviau. Kadangi besikeičiančios kūno formos ir proporcijos kelia nemenkų iššūkių, diržas nėščiajai yra puiki investicija. Su juo bus galima kasdiene veikla užsiimti be didelio diskomforto. Be to, nėščiųjų diržai nėra pritaikyti vienai moteriai, jie yra universalūs, todėl tą patį diržą galėsite nešioti visų savo nėštumų metu arba perduoti besilaukiančiai draugei.

Nešiojant diržą nėštumo metu, galima išvengti kryžminės stuburo dalies pertempimo, padidinto nuovargio ar laikysenos sutrikimų.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Daug naudingos informacijos apie kiekvieną modelį rasite prekės puslapiuose. Aprašymas ir dydžių lentelė suteiks informacijos apie diržus ir leis priimti labai tikslų bei naudingą sprendimą.

Prieš perkant būtinai atsižvelkite į dydžius. Jie matuojami pagal klubų apimtį, o prie kiekvienos prekės turėtumėte rasti patogią dydžių lentelę, kuri padės išsirinkti. Ši informacija aktuali ir dėl to, kad apatinio trikotažo ir medicininės paskirties prekės nekeičiamos ir atgal nepriimamos.

Prekės savybių apraše yra nurodoma ir daugiau aktualios informacijos. Beveik visos moterys nurodo, kad nėščiosios diržai turėtų būti pakankamai elastingi, todėl svarbu, kad sudėtyje būtų elastingumą užtikrinančių medžiagų.

Diržai nėščiosioms internetu

Nėščiosios diržas gali būti įsigyjamas ir internetu. Jokių eilių, jokio laiko gaišimo vykstant iki prekybos vietos. Išsirinkite tinkamiausią dydį, nuodugniai susipažinkite su prekės savybėmis ir raskite geriausią pasiūlymą iš mūsų katalogo.

Jeigu kyla klausimų arba norite patarimo – nedvejokite kreiptis į mūsų kolektyvą nurodytais kontaktais: el.paštu info@tavosapnas.lt arba telefono numeriu +370 600 75522.