Konsultacija telefonu: +370 600 75522; Konsultacija el. paštu: info@tavosapnas.lt

Patalynės užvalkalai

Laikas atnaujinti savo miegamąjį, neinvestuojant didelių pinigų? Tam Jums užtenka pasikeisti savo patalynės užvilkimų komplektą. Priderinus spalvas, raštus prie bendro kambario interjero, būtent patalynė gali tapti itin ryškiu akcentu, kuris itin trauks akį. Nebijokite eksperimentuoti, rinkitės įvairius raštus bei spalvas, atsinujinkite! Tegul sapnai būna spalvoti!

Filtrai
Kategorija
 • Patalynės komplektai
  • Šeimyniniai komplektai
  • Vaikiški
  • 140x200cm
  • 160x200cm
  • 180x200cm
  • 200x200cm
  • 200x220cm
  • 220x240cm
 • Pagalvių užvilkimai
  • 50x70cm
  • 60x60cm
  • 70x70cm
Rodyti po: 24 48 72 96

Patalynės užvalkalai Jus supa kasnakt, todėl turėtumėte pasirūpinti geriausiu užvalkalų pasirinkimu. Juk nėra nieko svarbiau už gerą miego kokybę. Skirkite šiek tiek savo brangaus laiko ir išsiaiškinkite, kokius dvigulės ar viengulės  patalynės užvalkalus derėtų įsigyti, kad Jūs ir Jūsų kūnas būtų patenkinti. Nepamirškite ir vaikų miego - vaikiški patalynės užvalkalai turėtų būti taip pat kokybiški, nes nuo to priklausys, ar Jūsų vaikas pradės dieną su gera nuotaika.

Kaip išsirinkti tinkamiausią patalynės užvalkalą?

Patalynę išsirinkti sunku, bet įmanoma. Vienas iš genialesnių patarimų yra turėti su savimi spalvų pavyzdžius, kurias derinsite tarpusavyje - taip bus kur kas lengviau išsirinkti ir patalynės spalvą. Taip nereikės grąžinti ar pakeisti patalynės, kuri atrodė gerai parduotuvėje, bet netinka miegamojo spalvų schemai.

Vienspalvių spalvų patalynė gali būti elegantiška ir paprasta bei suteikti miegamajam madingo viešbučio stiliaus. Vientisos spalvos taip pat gali padėti sukurti atpalaiduojančią erdvę, nes dvelkia paprastumu, lengvumu ir niekieno neįpareigoja. Be to, vientisos spalvos, tokios kaip baltos patalynės, atsibosta kur kas rečiau nei margas dizainas.

Bet raštuota patalynė turi savų privalumų. Jei norite pasiimti akcentines spalvas iš kambario, raštuota patalynė suteiks Jums lankstumo naudoti mažas tų, kambaryje vyraujančių, spalvų dozes, nepersistengiant. Tradiciniai ir romantiški patalynės stiliai pasižymi gėlių raštais, kuriuose gali būti visos kambaryje matomos spalvos.

Tinkamas patalynės audinys gali papildyti Jūsų miegamojo stilių. Kai nuspręsite, ar patalynės užvalkalai bus raštuoti, ar vientisų spalvų, teks apsispręsti ir dėl audinio.

Audiniai su blizgesiu yra formalesnis pasirinkimas nei paprastas medvilninis ar kiti matiniai audiniai. Blizgūs audiniai gali pagyvinti tamsų miegamąjį ir sukurti žavingesnę atmosferą. Aksomas yra prabangus pasirinkimas, tačiau tamsiame miegamajame jis gali sugerti turimą šviesą. Naudokite vienspalvius tekstūruotus audinius kaip tobulą pagrindą šiuolaikiniams aksesuarams ir akcentams.

Būtinai atkreipkite dėmesį į dvigulės patalynės komplektų dydžius ir nesumaišykite šių dviejų dydžių: 200x220 cm, 200x200 cm.

Kiti mūsų asortimente randami patalynių dydžiai:

Išsirinkote visą satino patalynės komplektą su puikiai suderintais elementais? Puiku - tai gražus ir paprastas būdas papuošti savo lovą bei miegamąjį. Nors komplektai yra sąmoningai derinami, patalynės komponentai yra įvairūs, kad būtų išvengta visiško ir nykaus vienodumo.

Galbūt nenorėtumėte kiekvieną vakarą nuo lovos nuimti krūvos dekoratyvinių pagalvių, bet vis tiek galite pridėti akcentų ir aksesuarų į savo miegamojo erdvę, kad sukurtumėte kažką gražaus, kur norisi sugrįžti.

Pirkite užvalkalus patalynei internetu pigiau

Mūsų el. parduotuvėje rasite platų patalynių užvalkalų pasirinkimą. Iš tokios gausos tikrai išsirinksite sau tinkančius ir patinkančius. Asortimente rasite nuo visų mėgstamos medvilnės audinių iki prabanga kvepiančio šilko. Mes parduodame patalynės užvalkalus suaugusiems, vaikams bei mažiausiems - kūdikiams. Pirkti internetu apsimoka: gera kaina, nuolaidos, lengvas apmokėjimas, greitas prekių pristatymas. Dar niekada nebuvo taip lengva pirkti!