Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Vaikiškos patalynės komplektai

Čia galite išrinkti patalynės komplektą kūdikiui. Siūlome pataliukus, atitinkančius aukštus standartus ir visapusiškai draugiškus Jūsų mažyliui. Siūlome rinktis patalynę ir pagal medžiagą: satino patalynės. Ypatingas dėmesys produktų kokybei – gero miegelio garantas.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
  • 90x120 cm
  • 100x135 cm
  • 110x140 cm
  • Patalynė lopšiukui
Sudėtis
Margumas
Rodyti po: 24 48 72 96

Tam, kad sapnai būtų saldūs, o miegas – patogus ir ramus, vaikams reikalinga vaikiška patalynė. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti aukštos kokybės patalynės komplektus kūdikiams, vos tik gimusiems mažyliams arba darželinio bei mokyklinio amžiaus vaikams. Prekių asortimente yra puikūs unisex ir specialiai berniukams arba mergaitėms sukurti pagalvių ir antklodžių užvalkalai.

Vaikiška patalynė mergaitėms

Vaikiškas, mergaitiškas patalynės komplektas gali ne tik sukurti jaukią atmosferą poilsiui, tačiau ir papildyti kambario interjerą žavingais akcentais. Ryškių spalvų, unikalių raštų ir garsiausių animacinių filmų personažų atvaizdais papuošta patalynė tikrai galės nudžiuginti bet kurią mergaitę.

Tarp populiariausių pasirinkimų nuolat patenka: Frozen ir kitų Disney personažų, tokių kaip Pelytė Minė arba Disnėjaus princesių atvaizdai, gyvūnėlių, žaislų ar įvairiais kitais raštais padabinta patalynė.

Patalynės komplektai berniukams

Vaikų patalynė su dizainu berniukams dažniausiai vaizduoja jiems aktualius pomėgius. Mūsų prekių kataloge tikriausiai bus nesunku rasti puikiai atrodantį ir kokybišką patalynės komplektą savo mažiesiems. Sportas, automobiliai, dinozaurai ir kiti gyvūnai bei aibė unikalių personažų ar net 3D paveikslėlių gali puikuotis ant patalynės.
Jeigu tokią patalynę vaikams parinksite, tai gali pridėti jų kambariui daugiau charakterio ir derėti prie viso likusio interjero.

Kokybiškos vaikiškos patalynės internetu

Jeigu jus domina vaikiškos patalynės, bene geriausiomis sąlygomis, internetu jas įsigysite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Kataloge yra ne viena, aukštos kokybės medvilninė, prisilietimui maloni satininė ir net iš kitų, populiarių medžiagų pagaminta patalynė. Jeigu jūsų atžala yra alergiška(-s) dulkėms ir kitiems dirgikliams, kurie gali kauptis namuose, tuomet jūsų prioritetų sąraše turėtų atsidurti ir antialerginė patalynė.

Nepamirškite atkreipti dėmesį į matmenis, nurodomus prekės puslapyje. Jie gali skirtis: 140x200, 90x120, 100x135, 110x140cm, 60x80cm ir ne tik. Be to, jeigu vyksta akcija, aukštos kokybės patalynę vaikams galėsite įsigyti net pigiau nei įprastai.

Taip pat mūsų asortimente rasite šiuos patalynių dydžius: