Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Marchiano (Barbie)

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Jei ieškote puošnaus ir elegantiško audinio, marchiano arba dar kitaip barbie medžiaga gali būti kaip tik tai, ko jums reikia! Turintis subtilų blizgėjimą bei pasižymintis ypatingu švelnumu odai marchiano audinys tikrai sužavės kiekvieną. Jei susidomėjote, internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt rasite nemažą jų pasirinkimą geru kainos ir kokybės santykiu!

Kuo pasižymi marchiano (barbie) audinys?

Marchiano arba kitaip dar žinoma kaip barbie medžiaga išsiskiria itin aukšta kokybe. Tai elegantiškas, suknelinis audinys, išaustas žoržetiniu pynimu. Jis minkštas, švelnus ir glotnus, todėl gražiai krenta bei yra malonus odai. Ši medžiaga idealiai tinka elegantiškiems ir puošniems drabužiams siūti, pavyzdžiui, suknelėms, palaidinėms, tunikoms ar net kelnėms. Marchiano audinys yra blizgus, todėl drabužiai, pasiūti iš jo, atrodo išskirtinai ir prabangiai bei puikiai tinka tokioms progoms kaip vestuvėms, išleistuvėms, iškilmingoms vakarienėms bei gimtadieniams.  

Barbie audiniai internetu

Internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt galite rinktis iš skirtingų spalvų bei tankių marchiano audinių, todėl tikrai kiekvienas ras savo norus ir poreikius geriausiai atitinkančią medžiagą. Smagu ir tai, jog šių audinių kaina yra prieinama kiekvienam, o norintiems dar daugiau sutaupyti – gera žinia! TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje dažnai yra taikomos įvairios akcijos bei ypatingi pasiūlymai, leidžiantys patinkantį audinį įsigyti už dar patrauklesnę kainą. Tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite mūsų kataloge. Gi pirkti internetu – greita, saugu ir labai paprasta!