Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Užuolaidų juostelės

Užuolaidos dailiai krinta? Tai sutraukimo juostelių nuopelnas! Jų pas mus rasite įvairių. Išsirinkite jau dabar ir kasdien gėrėkitės miela namų erdve!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Paskirtis
Sutraukimas
Rodyti po: 24 48 72 96

Jeigu savo būstui ar patalpoms ieškote užuolaidų sutraukimo juostos, užsukote kaip tik ten, kur reikia. TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos ne tik užuolaidos, tačiau ir priedai joms. Prekių filtrai ir rikiavimo įrankis leidžia sutrumpinti laiką, reikalingą paieškoms.

Užuolaidų juostelės dažniausiai parduodamos po metrą, todėl kaina yra nurodoma už metrą. Pagal savo poreikius pasirinkite reikalingą kiekį (metrais). Mes pasirūpinsime išsiuntimu, o mūsų partneriai, kurjeriai – patogiu pristatymu. Užsisakykite juosteles užuolaidoms internetu jau dabar ir džiaukitės idealiai krintančiomis užuolaidomis.

Kam reikalinga dekoratyvinė juostelė užuolaidai?

Nors nesunku pastebėti, kad užuolaidos gražiai krinta, bet kartais sunku tiksliai įvardinti – kieno tai nuopelnas. Dekoratyvinė juostelė užuolaidoms arba kaip vadiname mes - sutraukimo juostelė, dažniausiai yra tokio rezultato priežastis. Būtent nuo šios juostelės tipo ir pritvirtinimo dažniausiai ir priklauso tai, kaip kris užuolaidos. Norint, kad klostės atrodytų gražiai ir būtų lygios, geriausia rinktis fiksuojančio tipo juostelę.

Jeigu namus norite dekoruoti patys, įsigyti juosteles tikrai verta.

Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Tinkamiausią juostelę pasirinkti padės informacija prekės puslapyje. Visų pirma – nustatykite ilgį (kiekį, metrais), kokios juostelės jums reiks. Pagal planuojamas darbų apimtis pasirinkite kiekį ir įsidėkite į krepšelį. Taip pat atkreipkite dėmesį į juostelės dizainą, tia yra, sutraukimo tipą.

Bene svarbiausias kriterijus renkantis yra sutraukimo dažnis. Jis gali svyruoti nuo 1,5 iki daugiau nei 2,5. Kuo didesnio pločio jūsų užuolaidos, tuo daugiau naudos turėsite iš aukštesnio susitraukimo dažnio. Nors ši savybė turėtų būti aktuali ir didelėse, ir mažesnėse patalpose.

Užuolaidų dekoratyvinės juostelės internetu

Sutraukimo juosteles užuolaidoms patogu įsigyti internetu. Patogiai pasirinkite patikusį ir tinkamą juostelės tipą, nurodykite reikiamą kiekį bei saugiai apmokėkite užsakymą. Įprastai vos per kelias darbo dienas užsakymai pasiekia TavoSapnas.lt klientus.

Be to, mūsų prekių kataloge patrauklia kaina rasite ne tik aksesuarus užuolaidoms, tačiau ir pačias užuolaidas bei kitus reikmenis namų dekoravimui. Atrinktoms prekėms gali būti taikoma ir ne viena akcija!