Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Miego pagalvės

Pagalvės nuostabiam miegui. Gaminiai orientuoti į komfortą ir sveikatą. Užmigsite patogiai, atsibusite žvalūs.

Rikiavimas
 • Rikiuoti pagal
 • Pavadinimą
 • Datą
 • Didžiausią nuolaidą
 • Mažiausią kainą
 • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
 • 60x60 cm
 • 50x70 cm
 • 50x60 cm
 • 70x70 cm
 • 70x80 cm
Pagalvės užpildas
Rodyti po: 24 48 72 96

Kadangi miegodami praleidžiame apie trečdalį paros meto, nepaneigsime, kad miego komfortas yra labai svarbus. Vienas iš garantų, kuris užtikrina, kad komfortiškai išsimiegosime ir gerai jausimės atsikėlę – miego pagalvės. Tai yra labai svarbus pirkinys, kurio pasirinkimui verta nepagailėti nei laiko, nei dėmesio.

Elektroninė parduotuvė TavoSapnas.lt pirkėjams siūlo gausų, įvairių dydžių ir skirtingomis savybėmis išsiskiriančių miegamojo pagalvių asortimentą. Čia tikrai turėtumėte rasti variantą, ant kurio padėjus galvą bus lengva atsipalaiduoti bei pailsėti.

Prekiaujame ne tik aukštos kokybės, gerbiamų prekės ženklų, tačiau ir Lietuvoje gaminta, aukščiausias technologijas bei ekologijos standartus atitinkančia tekstilės produkcija.

Kokią pagalvę rinktis?

Visų pirma Jums reikėtų nustatyti, kokių matmenų pagalvės norite. Jeigu jau turite užvalkalus, į kuriuos ją planuojate vilkti, pasirinkimas susiaurės. Tačiau tuo atveju, kai perkate visiškai naują pagalvę, dažniausiai matysite standartinius jų matmenis: 50x70, 60x60, 70x70cm. Didelė pagalvė suteiks daugiau erdvės vartantis, tačiau ją gali būti mažiau patogu apversti ant kitos pusės, išpurenti, prižiūrėti. Maža bus lengviau prižiūrima, tačiau neramiai miegantiems ar mėgstantiems ilgiau pasivartyti lovoje ji nebus tokia komfortiška.

Galite rinktis ir unikalias savybes turinčius produktus. Pavyzdžiui, prekių kataloge yra ir pagalvės su bambuko pluoštu arba impregnuotos alijošiumi – aloe vera. Šios medžiagos bei technologijos suteikia pagalvėms natūralias antibakterines ir antimikrobines savybes. Dėl to jos puikiai tinka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Prioritetą teikite orui pralaidžioms ir gerai drėgmę sugeriančioms medžiagoms. Ant tokios pagalvės bus patogu ilsėstis žiemą ir vasarą.
Na, o ar pagalvė bus patogi jus pakankamai neblogai informuos prekės nuotraukos bei aprašymas. Pagal šią informaciją galima gana tiksliai nustatyti, kuri pagalvė bus minkštesnė, o kuri – kietesnė ir taip, pagal savo pomėgius, pasirinkti tinkamiausią.

Kokybiškos pagalvės miegui internetu

Internetu miego pagalvę užsisakyti galima vos per kelias minutes. Patogūs prekių filtrai ir parankus rikiavimo įrankis leis greitai rasti pagalvę žemiausia kaina arba atitinkamų matmenų modelius.

Tik keli mygtukų paspaudimai, jokio laukimo eilėse ir jūsų pasirinktu pristatymo metodu išsiųsime miego pagalves. Saugus ir paprastas atsiskaitymas internetu užtikrins, kad kiekvienas TavoSapnas.lt klientas rastų puikią miego pagalvę sau arba dovanai!