Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Užtrauktukai

Užtrauktukai – tai detalės, kurios kiekvienam drabužiui suteikia daugiau funkcionalumo. Priklausomai nuo turimų norų ir poreikių, galimi metaliniai, plastikiniai, paslėpti, spiraliniai, dvipusiai ar matuojami užtrauktukai, kurie gali būti įvairių spalvų bei ilgių. Jų asortimentas – milžiniškas.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Užtrauktuko ilgis
Užtrauktuko spalva
Rodyti po: 24 48 72 96

Jei jums reikalingas užtrauktukas siuvamai suknelei, švarkeliui ar kitam drabužiui, arba jei sugedo turimas užtrauktukas, TavoSapnas.lt gali jums padėti. Čia šiuos siuvimo priedus galėsite įsigyti itin geru kainos ir kokybės santykiu.

Užtrauktukai TavoSapnas.lt asortimente

Jei jus domina užtrauktukai internetu, geriausia vieta juos pirkti – TavoSapnas.lt elektroninė parduotuvė. Visi užtrauktukai, esantys kataloge, yra atrinkti itin kruopščiai bei pasižymi aukšta kokybe, tad, kad ir kurį iš jų pasirinksite, tikrai nepasigailėsite. Ar jums reikalingi trumpi, vidutinio ilgio ar ilgi užtrauktukai (100, 120 ar 130 cm), kurie būtų tam tikros spalvos ar medžiagos, čia tikrai nesunkiai rasite sau tinkamiausią variantą.
Negana to, visi užtrauktukai bei jų detalės, esančios TavoSapnas.lt kataloge, pasižymi ir itin prieinama kaina. Tai garantuos, jog užtrauktukų taisymas nekainuos brangiai, o ir norimą drabužį galėsite nesunkiai prikelti naujam gyvenimui.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią užtrauktuką?

Ne paslaptis, jog nuo pasirinkto užtrauktuko neretai priklauso gaminio funkcionalumas. Būtent dėl to labai svarbu jį išsirinkti teisingai. Na, o kad tai būtų bent kiek lengviau padaryti, siūlome susipažinti su pagrindiniais aspektais, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, ieškant sau tinkamiausio užtrauktuko:

  • Užtrauktuko tipas. Visų pirmiausia, pagalvokite, kokio tipo užtrauktukas jums tiktų labiausiai – paslėptas, metalinis, o gal dvipusis? TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje galite detaliau susipažinti su įvairiais užtrauktukų tipais, kadangi kiekviena prekė čia turi atskirą puslapį su visa pagrindine informacija apie ją.
  • Ilgis. Taip pat labai svarbu, jog užtrauktuko ilgis atitiktų sugedusio užtrauktuko ilgį ar jūsų turimą viziją. Turėkite omenyje, jei jums reikalingas nestandartinis šios detalės ilgis, itin pravers matuojami užtrauktukai, kurie yra atkerpami tiek, kiek jums reikia.
  • Spalva. Rinkitės tokią užtrauktuko spalvą, kuri geriausiai atitiktų jūsų turimą audinį. Ypatingai tai aktualu siuvant drabužius, kai nesinori, jog šios detalės labai kristų į akis.
  • Užtrauktuko dantukų dydis. Užtrauktuko dantukų dydį reikėtų nustatyti pagal tai, koks yra audinys – lengvas ir plonas ar sunkus ir storas. Pirmuoju atveju rekomenduojami smulkesni užtrauktukai, o antruoju – užtrauktukai didesniais dantukais, kurie yra tvirtesni ir patvaresni.