Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Dirbtinė oda

Mėgstate odinius drabužius? Tai praktiškas ir universalus pasirinkimas. Pas mus rasite įvairių spalvų dirbtinės odos, iš kurios galima pasiūti stilingų ir patogių drabužių. 

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Eko oda – puiki alternatyva natūraliai odai, kadangi savo išvaizda ši oda nesiskiria beveik niekuo, o taip pat ji yra ir kur kas ekonomiškesnis pasirinkimas. Jei susidomėjote, TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų dirbtinės odos asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu. 

Kokiomis savybėmis pasižymi eko oda?

Eko oda – be galo universalus audinys, puikiai tinkantis ne tik striukų siuvimui, bet ir tokiems drabužiams bei aksesuarams kaip sijonams, suknelėms, liemenėms, kelnėms, rankinėms, delninėms, pirštinėms ir kitiems elementams gaminti. Ši medžiaga niekada neišeina iš mados, todėl, pasisiuvę bet kokį rūbą iš jos, galėsite būti užtikrinti, jog jis jums tarnaus tikrai ilgai. Eko oda gali būti įvairių spalvų bei turėti net ir pašiltinimą, kas ją paverčia dar geriau pritaikyta šaltajam metų laikui. 

Dirbtinė oda internetu

Jei jus sudomino dirbtinė oda, TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų šių medžiagų pasirinkimą. Rinkitės iš skirtingų spalvų, raštų, su pašiltinimu ar be eko odos audinių – tikrai kiekvienas ras savo norus ir poreikius geriausiai atitinkantį produktą. Taip pat, verta turėti omenyje, jog TavoSapnas.lt reguliariai yra taikomos įvairios nuolaidos bei ypatingi pasiūlymai, leisiantys patinkančią medžiagą įsigyti dar geresne kaina. Tad, pirkti internetu ir patogu, ir apsimoka!