Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Miegmaišiai kūdikiams

Vaikas miegodamas vis nusikloja? Pasižvalgykite po patogiųjų miegmaišių asortimentą. Jūsų kūdikis miegos patogiau nei bet kada! Sužinokite daugiau apie miegmaišius kūdikiams.

Rikiavimas
 • Rikiuoti pagal
 • Pavadinimą
 • Datą
 • Didžiausią nuolaidą
 • Mažiausią kainą
 • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
 • Vidutinio šiltumo
 • Vasarinio šiltumo
 • Žieminio šiltumo
Miegmaišio ilgis
Rodyti po: 24 48 72 96

Norite suteikti savo mažyliams geriausias sąlygas pailsėti ir išsimiegoti? Visi žinome, kaip smarkiai vaikams reikalingas poilsis ir kokie jie reiklūs komfortui. Kone idealias sąlygas miegui užtikrinti padės ne kas kita, o miegmaišiai.

TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami kūdikiams ir vaikams skirti miegmaišiai padės sapnuoti saldžius sapnus ir komfortiškai pailsėti. Turime skirtingų dydžių, įvairių šiltumų modelių su antialerginėmis savybėmis ir ne tik. Būkite ramūs ir užtikrinti, jog vaikutis naktį nenusiklos, miegos šiltai, neužsimes patalynės ant veiduko, bei mėgausis jaukumu!

Miegmaišių kūdikiams ir vaikams tipai

Visų pirma galima išskirti tris pagrindines miegmaišių kūdikiams ir vaikams kategorijas:

 • Vasarinio šiltumo;
 • Žieminio šiltumo;
 • Vidutinio šiltumo.

Vasarinio šiltumo vaikiški miegmaišiai dažniausiai yra siuvami iš plonesnės, 100% natūralios medvilnės. Ji yra švelni, todėl nedirgins vaiko ir jis galės ilsėtis nesiblaškydamas.

Vidutinio šiltumo miegmaišiai vaikams turi tankesnį, dažniausiai vidutinio storumo neaustinės medvilnės pluošto, užpildą. Dėl savo storumo ir medžiagos tankumo bei kitų savybių, tokie miegmaišiai labai tinka pavasarį, rudenį ar bet kuriuo kitu sezonu, kada patalpoje, kur vaikutis miega, temperatūra yra optimali.

Šilti, žiemai tinkamiausi miegmaišiukai turi didžiausio tankio medvilnės užpildą. Jie geriausiai tinka tais šaltais vakarais, kada norite, jog mažyliai jaustųsi maksimaliai gerai nepaisant lauke spaudžiančio šaltuko.

Kaip išsirinkti tinkamiausią miegmaišį kūdikiui?

Po to, kai pasirenkate tinkamiausio šiltumo miegmaišį, pats laikas įvertinti ir kitas jų turimas savybes.

Miegmaišio dydį reikia rinktis išmatavus savo mažylio ūgį nuo pečių linijos. Taip galima greitai pamatyti, kiek erdvės miegmaišyje liks išaugimui bei kojoms. Mūsų rekomendacija yra pridėti 15-20cm.

Galiausiai galite paieškoti ir jums labiausiai patinkančio dizaino. Dauguma modelių iš mūsų prekių katalogo džiugins spalvingais, margais raštais, ryškiais, vaikams patinkančiais paveikslėliais ir ne tik, o jeigu nerasite rašto, kuris Jums patiktų, mielai pasiūsime iš Jūsų išsirinkto audinio.

Miegmaišiai kūdikiams internetu

Internetu, bet kurie tėveliai ar globėjai, gali savo mažiesiems nupirkti kokybišką miegmaišį. Patrauklią galimybę pirkti sukurs ne tik ne viena akcija ar geras kainos pasiūlymas, tačiau ir gausus itin aukštos kokybės gaminių asortimentas. Atidžiai renkame, kad mažyliams skirti produktai atitiktų tėvų lūkesčius ir patenkintų vaikų poreikius.

Pirkdami internetu jūs galite pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą. Be to, kilus klausimams visada galite kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu. Mūsų komanda džiaugsis galėdama atsakyti į klausimus, pasidalinti įžvalgomis bei patarimais!