Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Prijuostės

Kaip malonu namuose užuosti kepamos anties ar pyrago kvapą! Tačiau su maisto gamyba, ateina ir maisto dėmės... Tikrai ne kartą esate susigadinę savo rūbus, besisukiodami virtuvėje. O tam išvengti yra labai paprastas sprendimas – prijuostė. Rinkitės stilingą, Jums patinkančią ir apsaugančią nuo „nelaimingų atsitikimų“ prijuostę ir maistą gaminkite su dar didesniu entuziazmu.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
  • Suaugusiems
  • Vaikams
Rodyti po: 24 48 72 96

Puikus pirkinys sau, jeigu mėgstate suktis virtuvėje, o taip pat ir taikliai parinkta dovana tiek gaminantiems vyrams, tiek šeimininkėms moterims ar net vaikams. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daug, iš įvairių medžiagų pagamintų, skirtingų dizainų ir suaugusiems bei vaikams tinkančių prijuosčių. Jos puikiai tiks virtuvei ir leis labiau įsitraukti į kulinarinių stebuklų kūrimą, o ne bandymą bet kokiu atveju apsaugoti drabužius nuo dėmių ar nešvarumų.

Be to, prijuostės gali būti naudojamos ir kitiems tikslams: dailėje, keramikoje, sodininkystėje, užsiimant kitais, įvairiais rankdarbiais ir ne tik.

Kaip išsirinkti prijuostę?

Apžvelkime svarbiausius klausimus, į kuriuos reikėtų atsakyti tada, kai mėginate išsirinkti geriausias prijuostes internetu.

Ar prijuostė turės gerai apsaugoti jūsų drabužius?

Jeigu ieškote prijuostės virėjams ar mėgstantiems gaminti, savaime suprantama, kad jos turėtų apsaugoti jūsų drabužius nuo dėmių. Tam pasirenkamos ilgesnės, platesnio modelio prijuostės, kurios geriau apjuostų kūną.

Ar norite papildomo praktiškumo?

Kai kurie prijuosčių modeliai turi prisegamus rankšluostukus priekyje. Su juo galima patogiai nusišluostyti rankas ar nuvalyti bet kokias drėgnas ar kitokios kilmės dėmes. Po to, kai rankšluostuko nebereikia, jį galite nusegti.

Kai kurie prijuosčių modeliai gali turėti ir kišenėlę priekyje. Į ją patogu susidėti daiktus ar priemones, kurių gali pririeikti.

Ar norite, kad priežiūra nevargintų?

Po kiekvieno naudojimo prijuostę plauti nėra optimalu. Geriausiu pasirinkimu visada bus lengvai valomos medžiagos, kaip linas arba pastorintas medvilnės bei poliesterio mišinys. Vyno, riebalų, aliejaus ar kitų, dažnos kilmės dėmių atsiradimas neturėtų virsti katastrofa. Pasidomėkite, kurios medžiagos prižiūrimos lengviau už kitas.

Prijuostės internetu

Tiek ieškant pigios ir paprastos kasdienės, tiek norint kokybiškiausios prijuostės maisto ruošimo magijai kurti, elektroninė parduotuvė Tavo Sapnas turės ką pasiūlyti!
Aibė skirtingų ir unikalių dizainų gali puikiai tikti: berniukui, mergaitėms, vyrui ar moterims. Atrinktoms prekėms taip pat būna taikomos ir akcijos. Nepraleiskite progos pirkti!