Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Sinteponas

Ieškote medžiagos kamšalui, paminkštinimams ar tekstilės gaminiams pastorinti? Siūlome kokybišką sinteponą, kuris pravers visais šiais atvejais. Įsigysite ir nepermokėsite!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Storis
Rodyti po: 24 48 72 96

Sinteponas – tai medžiaga, kuri yra naudojama kaip kamšalas, paminkštinimas ar pastorinimas įvairiai tekstilei gaminant. Tai minkštų baldų, patalynės, viršutinių lauko drabužių bei įvairios kūdikių tekstilės gamyboje neatsiejamas elementas. Jei susidomėjote, TavoSapnas.lt internetinės parduotuvės kataloge rasite didelį šios medžiagos asortimentą, todėl nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausią variantą. Nieko nelaukite ir įsitikinkite tuo patys!

Sintepono asortimentas TavoSapnas.lt

TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė siūlo platų sintepono pasirinkimą. Priklausomai nuo jūsų turimų poreikių, čia galite rinktis skirtingo tankio sinteponą, pavyzdžiui, 90 g/m², 120g/m²  130 g/m², 160 g/m² ar 200 g/m². Kad ir kurį iš jų nuspręstumėte įsigyti iš TavoSapnas.lt, galite nė neabejoti, jog jis bus kokybiškas, pasižymės standumu, glotnumu bei švelnumu. Negana to, dauguma šių medžiagų yra antialerginės, todėl gali būti idealus pasirinkimas kūdikių tekstilei: antklodėms, pagalvėlėms, lovytės apsaugėlėms ir kt., gaminti. Visą reikiamą informaciją rasite dominančios prekės puslapyje, kur yra pateiktos pagrindinės medžiagos savybės: sudėtis, spalva, tankis, išmatavimai, kam yra tinkama naudoti bei kur yra pagaminta. Tai leis lengviau apsispręsti, kuris sinteponas geriausiai atitiks jūsų turimus poreikius.