Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Namų kvapai

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Moksliškai įrodyta, kad malonūs kvapai padeda mums atsipalaiduoti ar susikoncentruoti. Dėl to namuose jie tikrai gali praversti.

Tam, kad Jūsų namuose nuolat tvyrotų malonus aromatas, reikalingi namų kvapai. Elektroninėje parduotuvėje www.TavoSapnas.lt galėsite pasirinkti iš labai plataus šių prekių asortimento.

Kas skamba geriau - gaivus jazminų ir lelijų, o gal atpalaiduojantis vanilės ir malonus sandalmedžio aromatas? Šių ir dar daugiau pasirinkimų tikėkitės mūsų parduotuvėje!

Namų kvapų tipai

Prekių kataloge pamatysite mūsų klientų itin mėgstamus namų kvapus su lazdelėmis bei skystus kvapus, kurie įprastai yra naudojami automobilių salonuose, tačiau nesunkiai pritaikomi ir namuose.

Galite į prekių krepšelį sudėti sau patinkančius, malonius kvapus ir iš jų susidarys puikus rinkinys!

Kaip išsirinkti tinkamiausią kvapą internetu?

Pasirinkti tinkamiausią kvapo tipą internetu tikrai nėra sudėtinga. Pirkdami vadovaukitės savo pomėgiais ir norais. Juk Jūs patys geriausiai žinote, kokie aromatai jums labiausiai patinka. Pasikliaukite savo žiniomis ir į pagalbą nedvejokite pasitelkti prekių aprašymus. Juose nurodoma papildoma informacija padeda nustatyti, kuris kvapas - gaivesnis, stipresnis ar saldesnis.

Namų kvapai su lazdelėmis yra bene universaliausias pasirinkimas vidutinio ir didesnio ploto patalpoms kvepinti. Pagal tai, kokio stiprumo aromato norite, į kvapą įmerkite daugiau arba mažiau pagaliukų. Įprastai šių kvapų naudojimo laikas yra labai ilgas. Tai – vienas didžiausių jų privalumų. Dažnai net kelis mėnesius galite džiaugtis pasirinktu, pavyzdžiui, vynuogių, gėlių ar įvairių kvapų mišinio aromatu.

Namuose taip pat gali būti panaudojami ir automobilio kvapų buteliukai. Juos pakabinkite spintoje, paslėpkite spintelėje ir pasirinktoje patalpoje visada sklis malonus aromatas.
Taigi, jau susipažinote su kiekvieno kvapo tipo privalumais ir trūkumais. Galiausiai, galite įvertinti aromato aprašymą ir sudėtį. Kad ir kokiam kvapo tipui teiksite privalumą, svarbiausia, kad pats aromatas Jums pojūčius stimuliuotų kuo labiau teigiamai!