Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Pledai kūdikiams

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Stori pledai

Dekoratyvinės pagalvėlės

Pledukas yra itin reikalingas ir praktiškas daiktas kiekvieno kūdikio gyvenime. Jis apgaubia mažylį jaukumu, minkštumu bei švelnumu, o tai itin svarbu, norint, jog kūdikis jaustųsi patogiai ir saugiai. TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti platų pledų asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu, tad jei susidomėjote, nieko nelaukite ir jų pasižvalgykite. 

Pledų kūdikiams asortimentas

TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje rasite daugybę skirtingų pledų kūdikiams modelių. Kiekvieną iš jų patogu naudoti lopšyje, automobilinėje kėdutėje, lovytėje, ar vežimėlyje. Priklausomai nuo to, kokio amžiaus yra jūsų vaikelis ar kur ketinate pledą naudoti, turėtumėte rinktis ir jo dydį. Bene patys populiariausi išmatavimai yra 75x100 cm, tačiau galimi ir kiti. Taip pat pledukai gali būti ir skirtingų dizainų – pačių įvairiausių spalvų, puošti žaismingais raštais ar piešinėliais. Kadangi kūdikiams itin rekomenduojami natūralūs pluoštai, dažniausiai pledai jiems yra gaminami iš medvilnės ar vilnos, tačiau taip pat geras pasirinkimas gali būti ir pledas iš poliesterio, kuris atitiktų Oeko-Tex Standard reikalavimus. 

Pledai vaikams internetu

Jei norėtumėte įsigyti pleduką savo kūdikiui ar vaikui, gera vieta tai padaryti – TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė. Pirkti čia – greita, paprasta ir saugu. Viskas, ką jums reikės padaryti, įsidėti patinkančią prekę į krepšelį, pasirinkti patogiausią atsiskaitymo bei pristatymo būdą ir laukti, kol užsakymas pasieks jus. Gera žinia ir tai, jog reguliariai taikome įvairias nuolaidas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančius patinkantį produktą įsigyti kur kas mažesne kaina.