Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Kūdikių rankšluosčiai

Jei esate į smulkmenas orientuota mamytė, kuri visada ieško savo mažiesiems aukščiausios kokybės rankšluosčio, leiskite Jus nuraminti: Jūs ne vieni. Mes, mamos, žinome, kad svarbi kiekviena detalė – nuo ​​ekologiško šampūno iki patogiausių batų ir viso kito, ką naudoja brangiausieji - Jūsų vaikai.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Ieškote storo rankšluosčio, kuris labai greitai nusausintų Jūsų vaiką, arba rinkinio, kuris Jums tarnautų ilgus metus? Laimei, šiais laikais yra daugybė puikių variantų.

Vaikiškų rankšluosčių tipai

Vaikiški rankšluosčiai būna maži arba dideli. Patogesnis rankšluosčio variantas vaikams yra su gobtuvu, nes galima po maudynių apsaugoti drėgnus vaikų plaukus. Taip pat reiktų žinoti, kad yra vaikiški paplūdimio rankšluosčiai ir vonios rankšluosčiai. Medžiagos, iš kurių būna pagaminti tokie rankšluosčiai, nesiskiria nuo suaugusiųjų: tai medvilnė, bambukas, linas ir kt. mažiau populiarūs pluoštai.

Kaip išrinkti tinkamiausią?

Internete yra daug rankšluosčių rinkinių su išsamiais aprašymais ir įvairiomis apžvalgomis. Tačiau vonios rankšluosčių rinkinio pirkimas neturėtų būti tokia didelė misija. Vis dėlto, yra keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis vaikiškus rankšluosčius.

Vaikiški rankšluosčiai - tai daiktai, kuriuos naudojame kiekvieną dieną, kartais net daugiau nei vieną kartą. Be to, vaikų oda yra jautresnė nei suaugusiųjų, todėl rinktis derėtų atsakingai. Pastaruoju metu itin išpopulerėjo mikrofibra rankšluosčiai mažyliams, tad siūlome peržiūrėti ir minėtų prekių kategoriją.

Perkant rankšluosčių rinkinį savo vaikams, dydis yra svarbus veiksnys. Jei išsirinksite per mažą rankšluostį, jis gali tinkamai neapgaubti Jūsų vaiko, todėl jis gali sušalti. Kita vertus, jei jis yra itin didelis, gali būti sunku juo naudotis ir rankšluosčio galas nuolat vilksis žeme. Akušerės ir patyrusios mamos siūlo įsigyti šiek tiek didesnį rankšluostį, kad galėtumėte jį naudoti ilgiau. Kitas svarbus niuansas - rankšluosčio storis, kuris iš dalies lemia jo sugeriamumą. Jei mėgstate storesnius rankšluosčius, turėtumėte žinoti, kad jie bus šiek tiek sunkesni. Tuo tarpu plonesnis rankšluostis bus lengvas, bet ne toks sugeriantis. Reguliariai naudojant, Jūsų vaikų vonios rankšluosčiai neturėtų būti nei per ploni, nei per stori. Rankšluosčio medžiagai turėtumėte skirti daugiausia dėmesio. Idealiu atveju rankšluostis turėtų būti medvilnės ir bambuko audinio mišinys. Rankšluostis, pagamintas iš 100 procentų medvilnės, turėtų būti Jūsų prioritetas. Aukščiausios kokybės rankšluosčių audiniai, tokie kaip egiptietiška medvilnė, yra tikrai geras pasirinkimas, tačiau viskas priklauso nuo Jūsų turimo biudžeto, nes kaina kur kas aukštesnė. Vilnonės tekstūros rankšluosčiai yra sunkesni ir labiau sugeriantys. Perkant rankšluostį internetu, norint išsirinkti geriausią variantą, būtina patikrinti sudėtį. Taip pat turėtumėte pabandyti ieškoti rankšluosčių, kurie būtų pagaminti iš antibakterinės medžiagos, kad Jūsų vaikai būtų apsaugoti nuo nepageidaujamų bakterijų.

Pirkite rankšluosčius vaikams internetu

Pirkite vaikiškus rankšluosčius/turbanus internetu ir sutaupykite - su akcija visada pigiau.