Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Neperšlampamos paklodės

Jei Jūsų namuose yra mažas vaikas, ligonis, alergiškų žmonių  Jums tikrai nepamainoma yra neperšlampanti paklodė, kuri puikiai apsaugos Jūsų čiužinį nuo dėmių! Puiki apsauga nuo patalynės erkučių, nesukelia prakaitavimo.

Rinkitės kvėpuojančią, sveiką ir higienišką apsaugą savo čiužiniui!

 

Rikiavimas
 • Rikiuoti pagal
 • Pavadinimą
 • Datą
 • Didžiausią nuolaidą
 • Mažiausią kainą
 • Didžiausią kainą
Filtrai
Paklodės dydis
Paklodės rūšis
Rodyti po: 24 48 72 96

Mažylius auginantiems tėveliams visada pravers skysčių nepraleidžianti paklodė vaikams. Pačiam mažiausiam kūdikiui arba to amžiaus mažyliui, kuris pereina iš sauskelnių nešiojimo į įprastų apatinių ar pižamos nešiojimą, gali kilti įvairių sunkumų. Nepraleidžianti skysčių paklodė gerai apsaugos čiužinį nuo nelaimių ir padės tėveliams lengviau prižiūrėti tvarką ir higieną, o mažyliams – komfortiškiau pailsėti.
Neperšlampama paklodė vaikams naudinga ir dėl to, kad jeigu vaikas miega neramiai arba jam(-ai) labai karšta, paklodė sugers ir perteklinį prakaitą. Neperšlampanti paklodė praversti ir išgelbėti nuo rūpesčių gali ir įprastą dieną. Jeigu vaikas užkandžiauja ar pusryčiauja lovoje, netyčia išpiltas gėrimas tikrai neturėtų pakenkti čiužiniui.

Tai – dar vienas iš daugelio neperšlampančių frotinių ar trikotažinių paklodžių privalumų. Suaugusiems tokios paklodės kai kada irgi naudingos. Ypač jų naudą įžvelgsime vasaros – karštuoju metų laiku, kai daugiau prakaituojame, prižiūrint ar slaugant ligonius bei pogimdyviniu laikotarpiu, žindant ar net tuomet, jeigu tiesiog mėgstate užkandžiauti lovoje.

Neperšlampamų paklodžių asortimentas: dydžiai, spalvos, medžiaga

Neperšlampančių paklodžių asortimentas yra tikrai platus. Nors nemažą dalį informacijos apie kiekvieną produktą rasite jau pačiame pavadinime, po juo esančiuose žymėjimuose bei iš nuotraukų, tinkamo dydžio neperšlampančias paklodes lengviausiai rasti padės prekių filtrai.

Pažymėkite aktualų dydį ir pasirinkę filtruoti rezultatus iš karto matysite tik tas paklodes, kurios yra būtent atitinkamo dydžio. Populiariausi neperšlampančių paklodžių matmenys yra:

 • 60x120cm
 • 70x140cm
 • 120x200cm
 • 90x200cm
 • 80x160cm ir t.t.

Spalvų pasirinkimas taip pat gausus. Kadangi dažniausiai šios paklodės naudojamos vaikų lovoms pakloti, TavoSapnas.lt prekių kataloge yra įvairiausių, ryškiaspalvių dizainų. Čia rasite: ryškiai rožinės, šviesiai salotinės, dangaus žydrumo, citrinų geltonumo ir kitokių atspalvių paklodes.

Tarp neperšlampančių paklodžių vaikams, populiariausios yra frotinės. Frotinis audinys yra gaminamas iš ~80% medvilnės ir ~20% poliesterio. Jis yra pakankamai pralaidus orui, tačiau tuo pačiu ir nepraleidžia drėgmės, puikiai ją sugerdamas. Toks savybių derinys paverčia jį idealiu pasirinkimu miegamajame. Frotinis audinys yra elastingas, dėl to yra puikiai pritaikomas miegamajame, lovoms pakloti.
Oeko-Tex standartą atitinkančios trikotažinės, frotinės paklodės taip pat pasižymi tuo, kad yra antialerginės. Ant jų neturėtų veistis dulkių erkutės ir bakterijos. Tai labai svarbu tėvams, kurių atžalos yra alergiškos.

Beveik visos vandens ir skysčių nepraleidžiančios paklodės yra su guma. Taip yra dėl to, kad lovoje miegantys nesuveltų paklodės ir ji visą laiką laikytųsi stabiliai.

Neperšlampamų paklodžių įsigijimas internetu

Domina vaikiška vandens nepraleidžianti paklodė? Tuomet įsigykite ją internetu, TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje!

Palengvinkite patalynės priežiūrą ir padidinkite poilsio komfortą savo vaikams. Apsauginė, sugerianti paklodė padės išvengti nemalonių pojūčių dėl skysčių išsipylimo, prakaitavimo ar vaiko nelaimių.
Nepamirškite atkreipti dėmesį į prekių žymėjimą kataloge. Atrinktoms paklodėms gali būti taikoma akcija ir jas įsigysite žemesne kaina, pigiau nei įprastai. Patys pirkėjai gali pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą, kad užsakymo procesas jiems būtų malonus ir lengvas.