Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Džinsas

Visame pasaulyje mėgstama medžiaga ir įvairūs jos variantai. Siūkite dailius drabužius iš pasirinkto tipo džinso.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Džinsas - niekada iš mados neišeinanti bei viena universaliausių medžiagų, kokią tik galite rasti. TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė turi platų džinso audinių pasirinkimą, tad tikrai kiekvienas čia atras savo norus ir poreikius geriausiai atitinkančią medžiagą.

Kokiomis savybėmis pasižymi džinsas?

Džinsas yra tvirtas, medvilninis audinys, kuris įprastai yra mėlynas, tačiau gali būti ir kitų atspalvių ar būti margintas įvairiais raštais. Dažniausiai jis yra gaminamas tik iš medvilnės (toks džinsas nesitempia) arba iš medvilnės ir elastano derinio, kas užtikrina gerą tempimąsi. Džinso audinys puikiai sugeria drėgmę ir leidžia kūnui kvėpuoti, todėl vilkėdami drabužį, pasiūtą iš jo, jausitės komfortiškai. Taip pat šios medžiagos drabužiai nesielektrina bei juos itin lengva prižiūrėti. Džinsinis audinys yra be galo universalus – jį naudokite ne tik džinsams siūti, bet ir suknelėms, sijonams, švarkams, liemenėms, kombinezonams, šortams ir kita.

Džinsinių audinių įsigijimas

Jei susidomėjote džinsiniais audiniais, pasižvalgykite TavoSapnas.lt kataloge, kur rasite nemažą jų pasirinkimą geru kainos ir kokybės santykiu. Pirkti internetu – labai paprasta. Tiesiog įsidėkite patinkančios medžiagos kiekį į krepšelį, pasirinkite patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą ir laukite, kol prekė pasieks jus!