Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Kutai

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Vienas gražiausių dekoro ir puošimo elementų interjere – kutai. Įvairių spalvų kutus galite įsigyti ir internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje www.TavoSapnas.lt. Pakabinti įvairiose vietose, jie gali suteikti prabangos ir išskirtinumo įspūdį.

Prisiuvami dekoratyviniai kutai tikrai tiks tuomet, kai norite pagyvinti patalpos, drabužių ar rankdarbių įvaizdį. Pridėkite joms puošnumo, skoningo ištaigingumo bei labai savito žavesio.

Kam naudojami kutai?

Kutai yra labai plačiai naudojamas dekoratyvinis elementas. Jie dažniausiai naudojami puošybai, kabinant juos ant įvairių virvių ar objektų galo, siuvami ant užuolaidų ar staltiesių. Kutas gali būti ne tik gražus dekoro elementas, tačiau ir patogi rankenėlė kažkam patempti, patraukti, pavyzdžiui, reguliuojant užuolaidas, tik reikia tinkamai pritaikyti.

Dažniausiai kutai naudojami: užuolaidoms, suknelėms, rankdarbiams, įvairiems proginiams rūbams, pagalvėlėms, kėdėms, švenčių erdvėms dekoruoti. Kūrybinių apribojimų tikrai nėra.

Jūs patys galite laisvai nuspręsti, kur pavyks panaudoti kutus. Nebus sunku juos pritaikyti siuvimui ar kitiems darbams.

Atsižvelkite ir į informaciją pačiame prekės puslapyje. Ji gali padėti nuspręsti ir išsirinkti, kurie kutai jums tinka labiausiai.

Dekoratyviniai kutai internetu

Internetu pirkti dekoratyvinius kutus apsimoka ir yra patogu. Nereikia stovėti eilėse, jūs galite sau patogiu laiku išsirinkti aukščiausios kokybės prekę bei pasirinkti labiausiai patinkantį pristatymo būdą.

Be to, TavoSapnas.lt parduotuvės prekių kataloge rasite ir užuolaidų, prie kurių lengvai priderinsite elegantiškus kutus ir įvairios tekstilės. Dėl to – vienu pirkimu galėsite įsigyti viską, ko reikia namų ar šventinių erdvių, nuomojamų patalpų, drabužių ar kitų objektų puošybai.