Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Lovytės apsaugėlės

Visi mes norime savo vaikams suteikti tai, kas geriausia. Siekiame ne tik apgaubti meile, bet ir apsaugoti nuo pavojų. Saugesnę aplinką užtikrinti padės lovytės apsaugėlės. Pas mus rasite reikiamų matmenų ir su įvairiausiais vaikiškais paveikslėliais. Išsirinkite!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Apsaugėlės ilgis
Rodyti po: 24 48 72 96

Lovytės apsaugėlė yra priemonė, skirta apsaugoti mažylį nuo susitrenkimo į lovelės kraštą ar rankyčių bei kojyčių įstrigimą tarp lovytės strypukų,, kas gali ne tik sukelti nemalonių potyrių, bet ir išbudinti vaiką. Tad, jei norėtumėte šia apsauga pasirūpinti ir jūs, nieko nelaukite ir pasižvalgykite internetinėje parduotuvėje TavoSapnas.lt, kur rasite platų jų pasirinkimą geru kainos ir kokybės santykiu. 

Kaip išsirinkti lovytės apsaugėlę? 

Kadangi lovytės apsaugėlių yra tikrai ne viena, svarbu žinoti keletą aspektų, padėsiančių tinkamai ją išsirinkti. Pirmiausia – atkreipkite dėmesį į tai, kokio dydžio yra jūsų vaiko lovytė. Būtent pagal tai reikėtų rinktis ir apsaugėlės dydį. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, iš kokių medžiagų yra pagamintas šis produktas. Įprastai apsaugėlės užpildas yra sudarytas iš poliesterio, o jos viršutinis audinys yra medvilnė - drobė. Tai natūralus audinys, kuris yra švelnus bei maloniai liečiasi prie kūno. Negana to, jis tinka alergiškiems vaikams bei atitinka Oeko - Tex Standard kokybės reikalavimus, griežtai kontroliuojančius kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galiausiai, nuspręskite, kokio dizaino apsaugėle bus papuošta jūsų vaiko lovelė. Ją galite derinti prie patalynės ar kambario interjero. Kadangi skirtingų dizainų yra tikrai labai daug, kiekvienas išsirinks jo norus ir poreikius geriausiai atitinkančią apsaugėlę!

Lovelės apsaugos internetu

Jei norite, jog jūsų kūdikis ar vaikas miego metu būtų apsaugotas nuo įvairių nemalonių susitrenkimų, elektroninė parduotuvė TavoSapnas.lt yra puiki vieta, kur galite įsigyti tai užtikrinti padedančias lovelės apsaugėles. Viskas, ką jums reikia padaryti, įsidėti patinkantį produktą į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą ir laukti, kol prekė pasieks jus. Pirkti čia ne tik labai patogu, bet dažnai ir itin apsimoka, kadangi reguliariai taikome nuolaidas bei ypatingus pasiūlymus įvairiai namų tekstilei.