Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Sėdynių apsaugos

Sėdynės apsauga pasitarnaus ne tik kaip apsauga automobilio sėdynei nuo nešvarių vaikučio batų, bet ir kaip lentynėlė-kišenė. Galėsite sudėti vaiko žaislus, buteliukus, higienos priemones.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Keliaujantiems automobiliu su mažais vaikais tikrai pravers automobilių sėdynių apsauga. Kai kada geriausių norų nepakanka tam, kad išlaikytumėte automobilio saloną švarų. Ypač didele problema tampa nuspardytos arba išteptos sėdynės. Jas gali būti sunku, o kartais net neįmanoma pilnai išvalyti. Tam, kad nuo to apsisaugotumėte, galite pasitelkti vieną iš apsaugų, siūlomų mūsų prekių kataloge.

Kam reikalinga sėdynių apsauga?

Sėdynių apsauga saugo odą, veliūrą ar kitą sėdynių medžiagą nuo purvo ar kitų nešvarumų. Kadangi vežant vaikus ant galinių sėdynių gali nutikti įvairiausių situacijų, kai jie būna itin aktyvus ir bando šokti sėdėdami ir vis kilnodami kojas.

Jeigu automobilio sėdynės nugaros apsauga turi ir kišenėlę, į ją taip pat galima įsidėti svarbius ar automobilyje reikalingus daiktus. Sėdynių apsaugos gaminamos iš lengvai prižiūrimų ir valomų medžiagų, kurios būna atsparios daugumai dėmių. Be to, jos išsiskiria patrauklia kaina, todėl jų ištepimas tikrai nebus toks skausmingas, kaip pačių sėdynių.

Kuo skiriasi apsaugos?

Mūsų asortimente esančios apsaugos skiriasi dizainu, medžiagomis, iš kurių yra pagamintos, matmenimis ir savo ergonominėmis savybėmis. Priekinių sėdynių apsaugos gali būti permatomos arba pilkšvai juodos spalvos. Pagal tai galite pasirinkti tą variantą, kuris geriau atrodytų Jūsų automobilio salone.

Viena sėdynių apsauga nuo vaikų pagaminta iš permatomos PVC plėvelės, o kita iš atestuotų medžiagų, kurios kaip ir plėvelė, pasižymi atsparumu vandeniui.

Pagal matmenų skirtumus taip pat lengva susiaurinti pasirinkimą ir nustatyti, kuri apsauga sėdynėms tinka labiau. Galite išmatuoti sėdynes savo automobilyje ir iš karto žinosite, kuris produktas tiks labiau. Na ir galiausiai – ergonominės savybės. Vienas modelis turi patogią kišenėlę, į kurią galima susidėti daiktus, o permatoma apsauga kišenėlės neturi.

Sėdynių apsauga internetu

Internetu įsigykite sėdynių apsaugą sau patogiu metu. Jokių eilių ar papildomų rūpesčių. Vos keli mygtukų paspaudimai ir apsaugą įsidėsite į krepšelį. Prekės puslapyje nurodomas numatomas pristatymo laikas. Pasirinkite pristatymą nurodytu adresu arba į siuntų terminalą ir jau greitai galėsite džiaugtis patogesne automobilio salono priežiūra!