Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Languoti audiniai

Niekados neišeinantys iš mados languoti audiniai madingiems ir gražiems Jūsų drabužiams!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Tikrų tikriausia klasika bei laikui nepavaldus dizaino sprendimas – languoto rašto audinys. Jis gali būti panaudojamas patiems įvairiausiems rūbams, rankdarbiams, papuošimams ar praktiškiems gaminiams kurti. Trikotažo, kostiuminio, paltinio ar kitokio tipo languotus audinius galite įsigyti ir internetu, TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje.

Nevarkite laukdami eilėse ir negaiškite laiko būtinai vykdami iki fizinės prekybos vietos išsirinkti audinių. Visa tai patogiai galite padaryti net neiškėlę kojos iš namų ar laisvu laiku kavinėje, sėdėdami ant suoliuko parke. Pasirinkite norimą kiekį patikusio audinio, o mes pasirūpinsime tuo, kad pirkinys Jus pasiektų!

Kam gali būti naudojamas languotas audinys?

Languotas audinys gali būti naudojamas labai įvairiems tikslams. Bene populiariausias pasirinkimas yra drabužių siuvimas. Dauguma šių audinių yra trikotažiniai arba turi savybes, kuriomis pasižymi ir kokybiški drabužiai. Rudas, mėlynas, juodas ar kitų spalvų languotas audinys tinka: suknelių, kelnių, sijonų, palaidinių, švarkų ar kitų drabužių siuvimui. Svarbu pasižiūrėti į informacinę lentelę prekės puslapyje. Ten nurodoma, kokiam tikslui gali būti naudojamas pasirinktas languotas audinys.

Dar vienas populiarus panaudojimo tikslas yra namų aplinkos dekoravimas. Iš tinkamo languoto audinio galima pasigaminti: staltieses, paklodes, stalo takelius ar rankšluostukus.

Kokių spalvų ir medžiagų languotų audinių yra asortimente?

Spalvų ir medžiagų pasirinkimas prekių asortimente yra gausus. Kadangi audiniai yra languoti, beveik visi jie būna margaspalviai arba jų dizaine dera bent keli tos pačios spalvos atspalviai. Kataloge turime: rusvos, pilkšvos, raudonos, mėlynos, juodos, žalios ir kitų spalvų bei tonų languotų audinių.

Kalbant apie medžiagas reikėtų išskirti storesnius audinius, trikotažą, flanelinį audinį, paltinį bei storesnį kostiuminį audinį. Pagal prekių savybes ar net pavadinimą galima nustatyti, kuris variantas gali būti klasifikuojamas, kaip paltinis, o kuris geriau tiks baldams ar staltiesėms bei kitoms paskirtims. Verta paminėti, kad TavoSapnas.lt siūlo ir būtent baldų apsiuvimui pritaikytus audinius, kuriuos rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Pirkite languotus audinius internetu

Jeigu Jus domina kokybiški languoti audiniai patrauklia kaina – čia rasite būtent tai, ko ieškojote. Patikusius audinius galite įsigyti ir dar pigiau, jeigu jiems taikoma akcija.
Languotų audinių pirkėjai patys gali pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą prekėms gauti. TavoSapnas komanda pasirūpins, kad prekės Jums būtų išsiųstos kuo greičiau.