Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Gimdyvės rinkiniai

Kaip pasirūpinti figūra po gimdymo? Kokias higienos priemones naudoti? Reikiamus dalykus rasite šiame prekių asortimente. Gražiai figūrai ir užtikrintai higienai - prekės, kurias kruopščiai atrinko ne viena mama.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
  • Higieniniai įklotai, vienkartinės kelnaitės
  • Diržai po gimdymo
Rodyti po: 24 48 72 96

Laikotarpiui po gimdymo iškart naudinga turėti gimdyvės rinkinį. Pirmąją savaitę po gimdymo kyla nemažai iššūkių, reikia daug pastangų norint atsigauti ir atsistatyti. Kadangi laiko tam nėra itin daug, pravartu iš anksto pasirūpinti priemonėmis, kurios galėtų padėti. Nemaža dalimi svarbiausių gimdyvės poreikių pirmomis dienomis pasirūpins būtent gimdyvės rinkinys.

Kas įeina į gimdyvės rinkinį?

Gimdyvės rinkinių sudėtyje daugiausiai yra higienos priemonės. Skirtingo sugeriamumo lygio paklotai, vienkartinės kelnaitės ir įklotai sumažina diskomfortą ir prisideda prie to, kad būtų lengviau pailsėti bei atgauti jėgas.

Gimdyvės rinkinį verta įsigyti ar nupirkti būsimoms mamoms. Jį pravartu pasiimti jau vykstant į ligoninę ar gimdymo namus. Konkrečią rinkinio sudėtį rasite atitinkamame prekės puslapyje, produkto aprašymo skiltyje.

Kada verta juo pasirūpinti?

Šiuo rinkiniu verta pasirūpinti likus nedaug laiko iki gimdymo termino. Dauguma nėščiųjų pasiruošia krepšį, kuriame sudėti visi daiktai, kurie gali praversti gimdymo metu ir iš karto po jo. Rinkinys užims ne itin daug vietos jūsų kuprinėje, lagamine ar krepšyje.

Rekomenduojame jį įsigyti likus bent 2-3 savaitėms iki numatomo gimdymo termino, kad vėliau nereikėtų skubėti ir reikmenys higienai būtų pasiekiami pagal poreikį.

Pirkite gimdyvės rinkinį internetu

Gimdyvės rinkinį patogu pirkti internetu. Mūsų prekių kataloge rasite įvairių dydžių rinkinius bei atskirus reikmenis iš šių rinkinių patrauklia kaina. Nelaukite eilėse ir vos keliais mygtukų paspaudimais įsigykite reikalingas priemones!