Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Migdukai kūdikiams

Pasižvalgę po TavoSapnas.lt asortimentą rasite miego žaisliukų. Ne tik įdomūs, bet ir naudingi – šie edukaciniai miego žaisliukai patiks Jūsų kūdikiui, o Jūs žinosite, kad išrinkote puikų daiktą.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Ramus vaikučio miegas svarbus ne tik pačiam mažyliui, tačiau ir tėvams. Tam, kad mažylis užmigtų, jam reikia komforto, šilumos ir artumo. Būtent tai ir suteikia migdukai. Šie miego žaislai gali būti komforto, saugumo bei artumo šaltiniu besimigdančiam mažyliui.

TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje internetu galite įsigyti nuo gimimo mažyliams tinkamus migdukus. Tinkamai juos išrinkus galima drąsiai tikėtis, jog migdukas kūdikiams padės sapnuoti saldžiai ir ilsėtis ramiai!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis migduką kūdikiui?

Renkantis migduką, pirmiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į prekės savybes jos puslapyje. Informacinėje lentelėje raskite informaciją apie amžių, nuo kurio vaikams yra tinkamas pasirinktas migdukas. Svarbu, kad jis neturėtų smulkių detalių ar lengvai nuimamų elementų.

Žaisliukai – migdukai sugeria tėvų kvapą, todėl vaikams jie tampa tokie mieli. Moksliškai įrodyta, kad jausdamas tėvų kvapą, atžala lengviau nusiramina ir greičiau atsipalaiduoja bei užmiega. Tokia savybė žaisliukui yra labai didelis privalumas.

Migdukų tipai

Žvelgdami į prekių katalogą, galite pamatyti daug skirtingai atrodančių ir skirtingų tipų migdukų.

Itin populiarūs yra mikropluošto, ekologiškos medvilnės bei lino migdukai. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų, tačiau visos jos yra saugios net ir ką tik gimusiems mažyliams.
Vieni migdukai yra panašūs į rankšluostukus. Jie turi keletą funkcijų. Su jais galima nušluostyti rankutes ar veiduką mažyliui. Na, o atėjus poilsio metui, prie tokio migduko galima prisiglausti. Kiti migdukai būna unikalių formų, primena žvėrelius ir kelia pozityvias mažylių emocijas.

Pirkite minkštus migdukus vaikams internetu

Jeigu jus domina itin kokybiškai pagaminti, jaukumo pridedantys ir itin mieli prisilietimui migdukai vaikams, TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje lengvai ir patrauklia kaina juos pirkite internetu. Pasirinkite patogiausius atsiskaitymo ir pristatymo metodus bei jau greitai nudžiuginsite savo ar artimųjų atžalą nauju migduku!

Daugiau informacijos apie kiekvieną produktą rasite atskirame jo prekės puslapyje.