Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Staltiesės

Ne kartą kiekvienas susidūrėme, kad po pietų ar vakarienės, ant stalo lieka dėmės, kurios ne visada išsivalo.. ir tai, pripažinkim, sugadina nuotaiką.. Turime Jums sprendimą! Stalą uždenkite staltiese, kuri ne tik apsaugos Jūsų stalą nuo neišvalomų nešvarumų, bet ir kambariui suteiks dar daugiau jaukumo bei prabangos.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
  • Takeliai
  • Staltiesės
  • Servetėlės
  • Stalo padėkliukai
Staltiesės
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Staltiesės iš TavoSapnas.lt parduotuvės puikiai tinka: atmosferai prie stalo sukurti, bendrai interjero estetikai išbaigti ar palaikyti, puošnumui ir elegancijai valgomajame ar svetainėje skleisti.

Mūsų prekių asortimentas – gausus. Jį sudaro įvairios klasikinių dizaino arba modernios siuvinėtos bei šventinės (pvz., kalėdinės arba velykinės) staltiesės. Šioje prekių kategorijoje taip pat rasite ir didesnių matmenų servetėles bei elegantiškus stalo takelius.

Apsaugokite stalo paviršių, staltieses nuo nešvarumų ir gražiai dekoruokite interjerą su šiais akcentais!

Kokios medžiagos staltiesę pasirinkti?

Prieš perkant, verta apsvarstyti apie įvairius audinius, iš kurių galite rinktis. Štai, pavyzdžiui tefloninės staltiesės yra jai atsparios drėgmei. Žakardinės arba lino staltiesės iš karto sukuria puošnesnę ir autentišką rustic stiliaus atmosferą.

Renkantis internetu svarbu galvoti ne tik apie tai, kaip staltiesė atrodys ant stalo. Jūsų pasirinkimas turi būti ir praktiškas. Dėl to daug dėmesio sulaukia impregnuotos staltiesės arba produkcija, kuri yra atspari dėmėms.

Šventinės staltiesės

Viena dažniausių progų, kada norisi naudoti puošnesnes staltieses – šventės. Ypatingo dizaino baltos arba gražios kitokios spalvos šventinės staltiesės puikiai perteiks didelės progos vertą atmosferą ir emocijas.

Staltiesės pagal stalo formą

Norint sukurti kuo gražiau ir elegantiškiau atrodantį interjerą, verta rinktis staltieses atsižvelgiant į savo stalo formą. Apvaliam stalui geriau tinka vienokio tipo staltiesės ir takeliai, o pailgiems – kitokio.

Pasirinkti padės detalios prekių nuotraukos.

Prabangios staltiesės už gerą kainą

Kad ir kokios staltiesės Jus domina, čia galėsite įsigyti labai įvairaus dizaino ir tipo modelius tikrai gera kaina. Gražios vidaus arba lauko staltiesės bei takeliai yra toks aksesuaras, kurį verta turėti ir namuose, ir sodyboje ar svečių namelyje.

Pasinaudoję prekių filtrais ir rikiavimo įrankio pagalba galėsite nesunkiai susiaurinti rodomų rezultatų sąrašą arba matyti tik tas prabangias staltieses, kurios labiausiai atitinka jūsų lūkesčius. Jeigu kyla klausimų – galite juos užduoti mūsų komandai nurodytais kontaktais: el.paštu info@tavosapnas.lt arba Tel. nr. +370 600 75522