Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Porolonas baldams

Porolonas : Aukštos kokybės | Sertifikuotas | Pagamintas Lietuvoje

Aukštus standartus atitinkanti praktiška produkcija. Porolonas, kurio universalumą ir kokybiškumą įvertino daugybė pirkėjų.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Storis
Rodyti po: 24 48 72 96

Būnant sofos, fotelio ar lovos paskausta nugarą, pečius ar sėdmenis? Norisi daugiau patogumo sėdint ar gulint? Tuomet jums tikrai gali praversti porolonas baldams, kurį patogiai ir patrauklia kaina įsigyti galima internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje.

TavoSapnas.lt parduotuvėje baldinis porolonas gali būti skirtingo storio. Dėl to, savo komfortą galite padidinti pagal poreikį.

Kas yra porolonas?

Porolonas arba poliuretaninis akytasis plastikas yra labai lengva, minkšta, elastinga medžiaga, kuri dažnai naudojama baldų gamybai ir net čiužiniams užpildyti.
Mūsų prekių kataloge parduodamas porolonas yra nekenksmingas sveikatai bei lengvai prižiūrimas, o taip pat ir ilgaamžis.

Kaip ir kam jis naudojamas?

Įprastai, bent jau baldų pasaulyje porolonas gali būti naudojamas dviem būdais. Porolonas gali būti dedamas į baldo vidų arba naudojamas, kaip papildomas paminkštinimas išorėje. Kaip užpildas porolonas yra itin populiarus. Įprastas bei aukštos kokybės, didelio tankio viskoelastinis porolonas yra naudojamas premium ir aukštesnių segmentų čiužinių gamyboje. Tai yra bene pagrindinis kaltininkas, dėl ko viskoelastiniai čiužiniai gali taip puikiai prisitaikyti prie mūsų kūno formų ir yra rekomenduojami tiems, kurie susiduria su skausmais ar įtampa nugaros, pečių srityse.

Išorėje porolonas yra puikus paminkštinimas ar pagrindas, jeigu norisi geriau pailsėti ant pernelyg kieto bei nepatogaus paviršiaus, čiužinio. Jeigu nusprendėte pirkti konkretaus dydžio porolono čiužinį iš mūsų parduotuvės, jį galėsite naudoti ne tik savo vidaus, tačiau ir lauko baldams paminkštinti. Net ir pakankamai plonas porolono sluoksnis gerokai padidina komfortą.

Porolonas internetu

Mūsų parduotuvėje internetu galite patogiai ir paprastai, dažnai labai patrauklia kaina įsigyti įvairaus storio ir matmenų porolono baldams. Jeigu norite, vėliau galėsite jį susmulkinti ir pritaikyti naudojimui net ant kelių baldų.

Be to, jeigu vyksta akcija, tinkančių matmenų poroloną įsigysite dar pigiau nei įprastai. Atsiskaitymas internete – paprastas ir saugus, todėl nedvejokite ir nekentėkite diskomforto ilgiau nei būtina bei įsigykite šį sprendimą.