Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Antklodės

Ieškote antklodės, kuri būtų ne tik patogi, bet ir jauki, kokybiška? Rinkitės norimo dydžio ir sudėties antklodę – dabar galite įsigyti už palankiausią kainą!

Rikiavimas
 • Rikiuoti pagal
 • Pavadinimą
 • Datą
 • Didžiausią nuolaidą
 • Mažiausią kainą
 • Didžiausią kainą
Filtrai
Kategorija
 • Kūdikiams
 • 140x200 cm
 • 160x200 cm
 • 170x200 cm
 • 200x200 cm
 • 200x220 cm
 • 220x240 cm
Antklodės sudėtis
Šiltumas
Rodyti po: 24 48 72 96

Jaukus poilsis lovoje Jums ir Jūsų vaikams bus dar malonesnis su puikia antklode iš TavoSapnas.lt parduotuvės internete.

Mūsų prekių kataloge yra įvairios antklodės, galinčios ne tik maloniai apgaubti ir sušildyti, tačiau ir puikiai derančios prie įvairių interjerų ir juose vyraujančių spalvų, raštų gamų.
Modeliai su medvilne, šilku, linu ar net tokiomis egzotiškomis medžiagomis kaip kupranugarių vilna ir bambukų pluoštas tikrai turėtų išpildyti lūkesčius. Kokybiškos antklodės namams gali būti ne tik puikus pirkinys sau, bet ir naudinga dovana įkurtuvių ar šventės proga.

Kaip išsirinkti tinkamą antklodę?

Antklodės pasirinkimas neturi būti per daug sudėtingas procesas. Visų pirma, lengviausia pradėti nuo antklodės matmenų. Standartiškai skiriamos viengulės arba dvigulės. Kiekvieno produkto matmenys nurodomi mūsų kataloge, tiesiog po prekės pavadinimu arba prekės puslapyje, informacinėje skiltyje (pvz., 140x200cm, 160x200cm, 200x220cm, 220x240cm ir kiti). Vaikams tinkančių antklodžių mūsų asortimente taip pat galite rasti.

Antras svarbus aspektas – storumas. Vieni antklodžių modeliai gali būti pasiūti iš merino arba kupranugarių vilnos. Tai – žieminės antklodės. Na, o plona lininė arba iš kitos lengvos medžiagos pasiūta antklodė pateks į kategoriją „vasarinės“.

Taip pat galite įvertinti ir papildomas antklodžių savybes nuo kurių priklauso ir kaina. Jūsų pasirinkta prekė gali būti: antialerginė, su aloe vera, pagaminta iš ypatingų medžiagų, išsiskirianti savo dizainu ir ne tik.

Žieminės antklodės

Žiemai reikia šiltos ir komfortiškos antklodės. Tam geriausiai tinka pūkinės arba vilnonės antklodės. Pigesnė alternatyva dažnai yra medvilninės žieminės antklodės, tačiau su jomis neretai prisireikia ir papildomo užkloto sluoksnio.

Žiemai galima rinktis natūralios sudėties gaminius, kurie sulaiko daugiau šilumos ir neleidžia kūnui prakaituoti, leidžia odai kvėpuoti.

Vasarinės antklodės

Šiltam metų laikui tinkančios vasarinės antklodės turi būti pralaidžios orui, kad kūnas nekaistų, neprakaituotų ir oda nesidirgintų. Prabangos ir komforto etalonu laikomi modeliai su šilku, tačiau pastaruoju metu daug ką domina bambukinė antklodė. Verta paminėti ir itin orui pralaidžias antklodes su linu, kurios daugelyje Europos šalių yra top pasirinkimas vos tik orui atšilus.

Antklodės vaikams

Visiems vaikams, o ypač kūdikiams ir mažyliams svarbu tinkamai parinkta patalynė. Dėl to, kad jų oda ir organizmai yra jautresni, didžiulį pranašumą šioje kategorijoje susikuria antialerginės bei iš švelnių, natūralių medžiagų pagamintos antklodės.

Vaikiška patalynė prekių kataloge taip pat išsiskiria ir tuo, kad jos išmatavimai yra pritaikyti nedidelėms, vaikiškoms lovytėms.
Kokybiškų antklodžių asortimentas iš Tavosapnas.lt internetinės parduotuvės

Kokybiškos įvairių išmatavimų antklodės yra vienos populiariausių prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Jeigu norite pirkti puikią antklodę savo miegamajam arba taikliai parinkti dovaną artimiesiems – čia tikrai rasite tai, ko reikia. Įvairių spalvų, Lietuvos ir užsienio gamintojų, specialių technologijų ir išskirtinių dizainų produkcija, kuri derės prie kiekvienų namų interjero. Be to, ne viena vasarinė ar šilta antklodė gali kainuoti ir pigiau, jeigu vyksta akcija.

Kupranugarių vilnos antklodės

Antklodės kūdikiams

Antklodės 140x200 cm

Antklodės 160x200 cm

Antklodės 170x200 cm

Antklodės 200x200 cm

Antklodės 200x220 cm

Antklodės 220x240 cm