Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Satinas patalynei

Švelnusis satinas – estetiškai žavus, o tinkamai prižiūrint ir labai praktiškas! Ilgalaikė kokybė, kuri nepaliks abejingų.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Kiekvienuose namuose patalynė yra labai svarbi. Tai, ant kokių medžiagų gulamės, kokiomis medžiagomis apsigaubiame ir kaip komfortiškai jaučiamės lovoje, labai daug prisideda prie to, kaip pailsime. Ne paslaptis, kad bene labiausiai vartotojų mėgstama medžiaga patalynei yra satinas.

Elektroninėje parduotuvėje Tavo Sapnas galite patogiai pirkti aukštos kokybės, įvairių spalvų ir dizainų satiną patalynei. Kiekvieno produkto puslapyje rasite daugiau naudingos informacijos apie kiekvieną iš jų. Tai padės priimti geriausią sprendimą perkant internetu.

Satinas - kas tai?

Satinas yra išskirtinis ir unikalias savybes turintis medvilnės audinio tipas. Jis vartotojus domina dėl to, kad yra blizgus ir primena šilką, vieną iš prabangiausių patalynės gamybai naudojamų medžiagų. Pirkėjams taip pat labai patinka pojūtis liečiant satiną, ne tik jo paviršiaus žvilgesys. Dėl tokių savybių ši medžiaga sukuria harmoningą prabangos ir maksimalaus komforto derinį.

Aukštos kokybės satino sudėtyje yra tik 100% medvilnė. Tai, kad toks pasirinkimas – vertas dėmesio, byloja ir tai, kad satinas patalynei yra naudojamas jau ne vieną šimtmetį. Šią medžiagą dėl švelnumo ir gražios išvaizdos mėgo ir mėgsta Artimųjų ir Tolimųjų Rytų civilizacijos. Satinas gali būti naudojamas ir suknelei, kitiems drabužiams ar audiniams gaminti.

Mūsų regione šie audiniai taip pat jau tapo labai populiarūs. Kartu su prabangia išvaizda ir malonia tekstūra, pirkėjai gali mėgautis ir medžiagos universalumu. Ji yra pakankamai pralaidi orui. Dėl to, net ir karštą vasaros naktį apsikloję satinu, neturėtumėte kaisti ar prakaituoti.

Kuo skiriasi satinas nuo medvilnės?

Medvilnė yra augalinis pluoštas, iš kurio gaminami įvairūs audiniai. Vienas iš tų audinių tipų yra satinas. Šis audinys yra tam tikra medvilnės rūšis, audimas. Jeigu atkreipsite dėmesį į Tavo Sapnas elektroninėje parduotuvėje parduodamos satino patalynės prekės savybes, pastebėsite, kad sudėtyje yra 100% satino medvilnė.

Satinas gali būti gaminamas iš medvilnės arba medvilnės ir poliesterio mišinio. Tik iš šimtaprocentinės medvilnės pagamintas satinas gali būti laikomas aukščiausios kokybės..
Verta paminėti ir tai, kad egzistuoja ne vienas skirtingas satino tipas. Štai žakardinis satinas nuo įprasto skiriasi tuo, kad tokios patalynės raštai yra sukuriami audimo, o ne dažymo metu, kaip įprastai. Daug kam patinka patraukli žakardinio satino kaina.

Satino audiniai internetu iš Tavosapnas.lt el. parduotuvės

Kadangi jau žinote tai, kas yra satinas, kokie jo privalumai ir kokiomis išskirtinėmis savybėmis jis pasižymi, tikriausiai svarstysite apie satino audinių įsigijimą. Elektroninė parduotuvė Tavo Sapnas jums gali pasiūlyti skirtingų satino audinių. Rinkitės iš kelių spalvų, skirtingų matmenų ir tipų produktų.

Kadangi parduodamas gali būti ir audinys (ne tik patalynės produktai), atkreipkite dėmesį ar kaina nurodoma už metrą, ar už nurodytą kiekį. Susisiekite nurodytais kontaktais, jeigu kyla klausimų bei norite patarimo.