Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Siuvamos pagal užsakymą

Terasos užuolaidos – tai tekstilė, kuri kiekvienai terasai suteiks daugiau jaukumo ir estetikos, o taip pat apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių ar net nuo vėjo. Priklausomai nuo turimų norų bei poreikių, jos gali būti skirtingų išmatavimų, spalvų ar medžiagų, iš kurių yra pasiūtos, tad tikrai kiekvienas nesunkiai ras sau tinkamiausią variantą.

Rikiavimas
 • Rikiuoti pagal
 • Pavadinimą
 • Datą
 • Didžiausią nuolaidą
 • Mažiausią kainą
 • Didžiausią kainą
Filtrai
Pakabinimo būdas
Rodyti po: 24 48 72 96

Net jei jums reikalingos užuolaidos didelėms terasoms, turėkite omenyje, jog TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje ši tekstilė gali būti siuvama pagal užsakymą. Jei susidomėjote, pasižvalgykite mūsų kataloge, kur visos terasos užuolaidos yra aukštos kokybės ir parduodamos itin gera kaina.

Kaip išsirinkti terasos užuolaidas?

Kadangi terasos užuolaidų pasirinkimas – tikrai gana platus, gali būti sudėtinga apsispręsti, kurios iš jų būtų geriausias pasirinkimas jums. Kad būtų bent kiek lengviau, čia pateiksime keletą esminių aspektų, į kuriuos rekomenduojama atkreipti dėmesį, renkantis šią tekstilę:

 • Medžiaga. Visų pirmiausia, atsižvelkite į tai, kokia yra užuolaidų medžiaga. Ji turėtų būti atspari tokioms lauko sąlygoms, kaip: lietui, kaitriai saulei ar aukštai temperatūrai. Tokiu būdu galėsite užtikrinti, jog net ir laikui bėgant, užuolaidos nepraras savo pradinės išvaizdos.
 • Išmatavimai. Tam, kad galutiniu rezultatu liktumėte maksimaliai patenkinti, turite žinoti, kokių išmatavimų užuolaida jums yra reikalinga. Terasos užuolaidų siuvimas galimas tik tuomet, kai apsispręsite, kokio ilgio ir pločio jos jums yra reikalingos. Užuolaidos ilgį matuokite nuo jų pakabinimo vietos iki grindų. Tuo tarpu užuolaidų plotį galite rinktis 1,5 karto didesnį nei norimą uždengti plotą. Visa tai užtikrins, jog net ir užtraukta užuolaida atrodys gražiai – klostės suteiks daugiau elegancijos ir puošnumo.
 • Spalva. Taip pat pagalvokite, kokios spalvos terasos užuolaidos jus labiausiai domintų. Derinkite jas prie terasos dizaino, baldų, esančių joje, arba kitų, lauke vyraujančių elementų.
  Priežiūra. Pasidomėkite, kokia rekomenduojama jums patinkančių užuolaidų priežiūra. Įsitikinkite, jog jas lengva valyti.
 • Kaina. Galiausiai, nusistatykite aiškų biudžetą, kiek norėtumėte skirti terasos užuolaidoms. Gera žinia, jog internetinėje svetainėje TavoSapnas.lt visos užuolaidos yra parduodamos itin gera kaina. Negana to, čia joms reguliariai taikoma ir papildoma akcija.