Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Liemenėlės maitinančioms

Ieškote liemenėlės, tinkamos kūdikį maitinančiai mamai? Pas mus rasite platų patogių liemenėlių pasirinkimą. Kokybiškos, patogios, įvairių dydžių.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Maitinančioms mamoms skirtos liemenėlės - produktas, kuris orientuotas į kiekvienai žindančiai mamai pažįstamų problemų sprendimą. Su mūsų siūlomomis liemenėlėmis maitinančioms, kiekviena moteris galės išvengti nepatogumo dėl pieno pratekėjimo bei jaus didesnį komfortą šiuo nuostabiu, tačiau daug iššūkių turinčiu laikotarpiu drauge su savo atžala.

Liemenėlės maitinančioms yra labai naudingas pirkinys kiekvienai mamai, kuri nori patogiau ir paprasčiau praeiti žindymo etapą.
Kadangi kiekvienas liemenėlės modelis gali būti unikalus - atsižvelkite į informaciją prekės puslapyje. Ten rasite nemažai naudingos informacijos apie patį produktą bei jo priežiūrą.

Liemenėlių tipai

Vienos liemenėlės nėščiosioms turi itin patogų susegimą nugaros pusėje, antrų kaušeliai pasiūti iš dvigubo trikotažo ar kitos medžiagos, kuri suteikia reikiamą palaikymą.

Taip pat galima išskirti didelių dydžių liemenėles maitinančioms. Tokios liemenėlės tinkamai priglunda prie krūtinės ir kūno bei gali padėti sumažinti ar net visiškai eliminuoti kasdienį diskomfortą. Maitinančioms skirtos liemenėlės yra pasiūtos atsižvelgiant į natūralius anatominius pokyčius, kuriuos moters kūnas patiria šiuo nuostabiu laikotarpiu.

Žindymo metu nešiojamos liemenėlės turėtų būti nevaržančios. Na, o jeigu jūsų krūtinė pasidarė labai jautri – prekių kataloge turime ir iš itin švelnių, nedirginančių medžiagų pagamintų modelių. Neprivalote pamiršti ir estetikos. Savo poreikiams patenkinti galėsite rinktis iš kelių skirtingų spalvų bei formų!

Kaip išsirinkti tinkamiausią maitinimo liemenėlę naujai mamytei?

Maitinimo liemenėlė turėtų būti kuo patogesnė nešiojimui. Didelį dėmesį kreipkite į medžiagas, iš kurių ji yra pasiūta bei pačio modelio tipą. Jų yra skirtingų, kaip ir kiekvienos moters kūnas yra skirtingas, tad svarbu atsižvelgti į individualius poreikius.
Mūsų komanda stengiasi kuo kruopščiau atrinkti asortimente esančius produktus. Net ir pigios liemenėlės maitinančioms gali atrodyti stilingai ir puikiai tikti prie formalesnės aprangos. Tuo pačiu metu siūlome ir maksimaliai patogių, namams bei neįprareigojančioms progoms tinkančių liemenėlių maitinančioms.

Liemenėlės internetu

Nestovėkite eilėse ir negaiškite laiko vykdamos į fizines parduotuves. Kokybiškas prekes mamoms ir maitinančioms įsigykite labai patrauklia kaina tiesiogiai internetu www.TavoSapnas.lt parduotuvėje, vos kelių mygtukų paspaudimu. Prekėms gali būti taikoma ir akcija.