Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Vandeniui atsparūs

Praktiški techniniai vandeniui atsparūs audiniai, iš kurių galite pasisiūti tvirtą ir patogią kuprinę ar kitą daiktą. Rinkitės iš plačios skirtingų dizaino variantų pasiūlos.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Vandeniui atsparūs audiniai yra tekstilė, kuri idealiai tinka įvairiems lauko baldams, skėčiams gaminti, terasų užuolaidoms ar kuprinėms siūti. Tekstilės naudojimas lauke nuo šiol gali būti visiškai saugus, kadangi tokie audiniai yra ne tik nepraleidžiantys vandens, bet ir tvirti, stiprūs, atsparūs įbrėžimams, tempimui ar kitam aplinkos poveikiui. Jei susidomėjote ir norėtumėte atnaujinti savo lauko baldus ar pasisiūti kuprinę, TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje rasite didelį vandeniui atsparių audinių asortimentą labai gera kaina. 

Vandeniui atsparių audinių asortimentas

Jei ieškote audinio, kurio nesugadintų lietus ar ore tvyranti drėgmė, tuomet vandeniui atsparūs audiniai yra kaip tik tai, ko jums reikia. Internetinė parduotuvė TavoSapnas.lt siūlo be galo didelį jų pasirinkimą, tad kiekvienas čia nesunkiai ras savo norus bei poreikius geriausiai atitinkančią tekstilę. Nuo plonų ir itin minkštų audinių iki tvirtų ir storų įvairiaspalvių medžiagų – asortimentas milžiniškas. 

Kad ir kuris vandeniui nepralaidus audinys jus domintų, galite būti garantuoti, jog jis puikiai atliks savo funkciją ir bus patvarus. TavoSapnas.lt kataloge esančios prekės yra kruopščiai atrinktos, todėl  pasižymi išskirtinėmis savybėmis bei pačia aukščiausia kokybe. 

Vandeniui atsparūs audiniai internetu

TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė yra puiki vieta įsigyti vandeniui atsparius audinius gera kaina. Čia dažnaii yra taikomos įvairios akcijos bei ypatingi pasiūlymai, leidžiantys norimą tekstilę įsigyti kur kas pigiau nei įprastai. Dėl to nieko nelaukite ir įsigykite jums patinkantį audinį, kurį galėsite drąsiai naudoti lauke ir vanduo bei drėgmė nebebus veiksniai, kurių reikėtų bijoti.