Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Paltiniai audiniai

Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Todėl siūlome išsirinkti striukėms ir paltams skirtų audinių, iš kurių pasiūti drabužiai padės atlaikyti darganas (stilingai)!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Paltas yra neatsiejamas garderobo elementas daugeliui žmonių, ypač vėsesniu metų laiku. Tad, jei šio drabužio dar neturite ar jei norėtumėte atsinaujinti turimą, audiniai paltams, esantys TavoSapnas.lt internetinės parduotuvės kataloge, bus idealus pasirinkimas jums. Pirkti čia – itin paprasta, greita ir saugu!

Paltinių audinių įvairovė

Nors visi paltiniai audiniai yra tinkantys siūti striukėms, paltams, liemenėms bei kitiems panašiems viršutiniams drabužiams, tačiau taip pat jie tarpusavyje turi ir nemažai skirtumų. Paltinių audinių tipų yra be galo daug ir kiekvienas iš jų pasižymi unikaliomis savybėmis. Kad būtų lengviau suprasti, aptarkime kiekvieną iš pluoštų atskirai: 

  • Vilna – itin populiarus pasirinkimas, kadangi ji yra puiki izoliacinė medžiaga, padėsianti išlaikyti kūną šiltą šaltuoju metų laiku. Taip pat vilna yra patvari ir neglamži, dėl ko ji yra itin tinkama tokiam drabužiui, kuris bus dėvimas dažnai. 
  • Poliesteris – sintetinis pluoštas, dažnai naudojamas paltams siūti, kadangi taip pat nesiglamžo ir jį yra itin lengva prižiūrėti. Jis yra pigesnis variantas nei natūralūs pluoštai, tokie kaip vilna. 
  • Nailonas – dar vienas sintetinis audinys, žinomas dėl savo tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Dažnai iš jo gaminami lietpalčiai ir striukės, kadangi tokie jie yra nepralaidūs vėjui ir atsparūs vandeniui. 
  • Medvilnė – natūralus pluoštas, naudojamas lengvesniems paltams siūti. Jie pralaidūs orui ir juos dėvėti yra itin patogu. Tačiau paltai iš medvilnės yra ne tokie šilti kaip vilnoniai, todėl dažniausiai naudojami šiltojo metų sezono paltukams ar užmestukams siūti. 

Tai tik pagrindiniai pluoštai, iš kurių gali būti gaminami paltiniai audiniai, tačiau jie padės susidaryti bendrą vaizdą, koks audinys kokiomis savybėmis pasižymi. 

Kaip išsirinkti paltinį audinį? 

Kadangi paltinių audinių asortimentas yra labai platus, natūralu, jog išsirinkti vieną iš jų gali būti gana sudėtinga. Dėl to rekomenduojama atsižvelgti į keletą pagrindinių aspektų, padėsiančių apsispręsti. Pirmiausia – šiluma. Kaip jau supratote, kai kurie audiniai yra šiltesni nei kiti, todėl pagalvokite, kokiu oru norėtumėte dėvėti paltą. Jei jums aktualus paltas, kurį būtų galima vilkėti šaltuoju metų laiku, jums puikiai tiks audiniai su vilna. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į audinio atsparumą vandeniui, ilgaamžiškumą, patogumą, kainą ir dizainą. Visi šie aspektai yra tai, kas turėtų atspindėti pagrindinius jūsų norus ir poreikius. 

Kaip apsipirkti internetu?

Pirkti internetu – paprasta, greita ir saugu. Tad, jei jus domina paltiniai audiniai, pasižvalgykite internetinės parduotuvės TavoSapnas.lt kataloge, kur rasite platų jų pasirinkimą geru kainos ir kokybės santykiu. Tiesiog įsidėkite patinkančią prekę į krepšelį, pasirinkite patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą ir laukite, kol prekė pasieks jus. Gera žinia ir tai, jog daugeliui prekių reguliariai taikome įvairias nuolaidas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančius reikšmingai sutaupyti. Jei nenorite nė vieno iš jų praleisti, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir apie visas naujienas sužinokite patys pirmieji!