Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Staltiesės

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Staltiesės
Dydis
Rodyti po: 24 48 72 96

Stalo staltiesės tai toks neatsiejamas dalykas nuo namų. Nesvarbu, ar ji reikalinga dėl funkcinių priežasčių, ar tik dekoratyviniais sumetimais ant stalo, staltiesių dydžių, formų ir medžiagų pasirinkimas neretai glumina žmones. Kartais norisi kažko, ką galėtumėte palikti būsimoms savo šeimos kartoms. Kitais atvejais galbūt norisi turėti kelias neįmantrias, daugiau kasdieninio stiliaus, staltieses, kad apsaugotumėte baldus vaikų vakarėlyje. O gal norėtumėte aplinką papuošti pasakiškai ir nepakartojamai per vienkartinį ypatingą renginį, pavyzdžiui, vestuves? Jei taip - esate būtent ten, kur reikia.

Staltiesių tipai

Dažniausiai stalo staltiesės gali būti: tai jau minėtos klasikinės staltiesės, uždengiančios visą stalą, stalo takeliai minimalistiniam papuošimui arba puošnios, gražios, neretai nertos servetėlės arbatos pertraukėlėms su svečiais.


Populiariausios vyraujančios staltiesių spalvos būna juodos arba baltos, tačiau vis labiau žmonės linkę rinktis netokais tradicines spalvas, pavyzdžiui, žalia ir jos atspalviai yra viena geidžiamiausių spalvų iškart po juodos ir baltos.


Skiriasi ir staltiesių kirpimas lygiai taip pat kaip stalų formos, taigi rinkoje rasite tiek standartiniam stačiakampio formos stalui apdengti skirtas, tiek apvalias staltieses.
Staltiesės gali būti pagamintos beveik iš bet kokios medžiagos, bet einamiausios tarp lietuvių yra pagamintos iš lino (jį ypatingai vertina lietuviai išeiviai). Šiais laikais staltiesės yra modernios - gali būti atsparios drėgmei, todėl vadinamos lauko staltiesėmis.


Kaip išsirinkti tinkamiausią staltiesę?


Tinkamas staltiesės parinkimas priklauso nuo keletos faktorių. Vienas iš jų: ar staltiesė bus skirta vidaus patalpoms, ar lauko baldams apdengti, jei pastarasis variantas, tuomet rekomenduojame rinktis atsparią drėgmei, nors visais atvejais aktualu, kad staltiesė būtų atspari dėmėms, nepriklausomai nuo vietos, kurioje ji bus laikoma. Kitas svarbus faktorius yra proga, kuriai bus skirta staltiesė. Jei tai šventinė staltiesė, pavyzdžiui, kalėdinė, tuomet derėtų rinktis atitinkamą dizainą tokiai šventei, nebijokite ryškesnės išvaizdos - kuklias staltieses palikite kasdieniam naudojimui.


Staltiesės internetu


Mūsų el. parduotuvėje rasite gausų staltiesių asortimentą iš aukštos kokybės medžiagų. Staltiesės tiks bet kokiai progai: nuo vestuvių iki kasdienio neįmantraus varianto, tereikia žinoti, kam, kur ir kaip bus staltiesės naudojamos.

Apvalios staltiesės