Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Diržai po gimdymo

Mažesnė apkrova, daugiau komforto ir sveikesnis laikotarpis po gimdymo. Šiame asortimente rasite prekių, užtikrinančių ne tik didesnį patogumą, bet ir sveikatingumą. Kviečiame išsirinkti!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Nėštumas – tai nuostabių pojūčių ir džiugių akimirkų laikas. Tačiau nepaisant to, tai ir gana sudėtingas bei daug jėgų iš moters pareikalaujantis laikotarpis. Pagimdžius kūdikį, moters kūnas nelieka toks pat kaip prieš nėštumą. Reikia laiko, kol organizmas atsistato. Tiek išorėje matomi, tiek po oda slypintys pokyčiai gali būti varginantys bei erzinantys. Tam, kad moteriai būtų galimybė kuo greičiau atsistatyti ir vėl jaustis kuo geriau, naudojami diržai po gimdymo.

TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių stilių ir dydžių pogimdyvinius diržus. Verta paminėti, kad šie diržai tinka ne tik pagimdžiusioms moterims, tačiau ir po pilvo operacijų.

Kam skirtas pogimdyvinis, pooperacinis diržas?

Užsegamas, suveržiamas ir elastingas pogimdyvinis arba pooperacinis diržas yra skirtas:

· Palaikyti pilvo raumenis;
· Sumažinti apkrovą, patiriamą jautriausiose kūno vietose po gimdymo ar operacijos;
· Sutrumpinti atsistatymui reikalingą laiką;
· Paskatinti teisingą ir gerą nugaros padėtį bei dubens laikyseną;
· Skatinti tinimų ir žaizdų gijimą;
· Sumažinti apkrovą, kurią patiria siūlės po operacijos.

Aukštos kokybės diržai turėtų beveik netrukdyti įprastai kasdienei veiklai. Nešiodamos tokį diržą, moterys padeda savo organizmui. Kadangi po gimdymo ar operacijos tam tikros kūno vietos yra labai nusilpusios ir išsekusios, joms reikalinga papildoma atrama ir pagalba. Norint, kad pilvo preso raumenys ar nėštumo metu pasikeitusi anatomija atsistatytų, pravartu nešioti tokį diržą. Ypač jis naudingas gali būti po Cezario pjūvio.

Pogimdyviniai diržai internetu

Patrauklia kaina pogimdyvinius ir pooperacinius diržus moterims galite įsigyti TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje. Pasirinkti padės ne tik detalios prekių nuotraukos, tačiau ir išsamūs aprašymai. Būtent aprašymo skiltyje galite rasti aktualiausią informaciją, kaip kad diržo dydį, unikalias savybes, sudėtį ir kitą informaciją.
Renkantis pogimdyvinį diržą svarbiausia yra tinkamai įvertinti savo kūno apimtis ir pasirinkti tinkamą diržo dydį. Tam pravers dydžių lentelė. Na, o tuo atveju, kai kyla klausimų arba norisi patarimo – Jums atsakys ir patars mūsų klientų aptarnavimo specialistai, su kuriais galite susisiekti telefonu +370 600 75522 arba elektroniniu paštu info@tavosapnas.lt