Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Punto trikotažas

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Ieškote universalios, kokybiškos ir malonios kūnui medžiagos, tinkančios įvairiems drabužių modeliams siūti? Punto trikotažas gali būti kaip tik tai, ko jums reikia! Pasižvalgykite TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje, kur rasite nemažą šių audinių pasirinkimą geru kainos ir kokybės santykiu.

Kas yra punto trikotažas

Punto trikotažas – tai už įprastą trikotažą kiek storesnis audinys, tinkantis įvairiems drabužiams: suknelėms, sijonams, kostiumėliams, palaidinėms, švarkeliams ir pan., siūti. Šios medžiagos paviršius yra matinis, todėl iš jo pagaminti rūbai tinka tiek laisvalaikiui, tiek ir oficialiam stiliui. Verta paminėti, jog punto trikotažas yra gana tamprus, todėl jis labai gerai prisitaiko prie judesių ir suteikia komforto jausmą, tačiau taip pat iš jo pasiūtas drabužis neišsitampo, ilgai nepraranda savo pradinės formos. Kadangi ši medžiaga yra vidutinio storumo, ji gali būti puikus pasirinkimas ir šaltuoju metų laiku, kai norisi daugiau šilumos. 

Apsipirkite internetu

Jei jus domina punto trikotažas, nieko nelaukite ir pasižvalgykite TavoSapnas.lt kataloge. Čia rasite didelį audinių pasirinkimą, galėsite rinktis iš skirtingų jų spalvų, tankių bei lengvai įsigyti reikiamą patinkančios medžiagos kiekį. Mes siekiame, jog kiekvieno kliento apsipirkimo patirtis TavoSapnas.lt būtų kuo geresnė, todėl dažnai taikome įvairias akcijas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančius patinkančią prekę įsigyti dar geresne kaina. Tad, pirkti internetu ne tik greita ir paprasta, bet neretai ir labai apsimoka!