Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Storesni audiniai

Gražūs ir praktiški audiniai, kurie gali tapti puikiais drabužiais! Įvairios spalvos ir raštai – žaismė, subtilumas ir prabanga!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Filtrai
Audinio sudėtis:
Audinio spalva:
Rodyti po: 24 48 72 96

Storesni audiniai drabužiams yra puikus pasirinkimas šaltąjam metų sezonui pasisiūti idealiai tinkančius unikalaus dizaino drabužius. TavoSapnas.lt internetinės parduotuvės kataloge galite rasti platų storesnių audinių asortimentą itin gera kaina. Kad ir kurį audinį jūs išsirinksite, būkite užtikrinti - audinys bus pakankamai storas ir tvirtas, todėl puikiai jums tarnaus. Tad nieko nelaukite ir pasižvalgykite mūsų kataloge!

Storų ir sunkių audinių drabužiams asortimentas

TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė siūlo itin didelį storesnių audinių drabužiams asortimentą. Visos medžiagos, esančios kataloge, yra kruopščiai atrinktos, todėl pasižymi aukščiausia kokybe. Priklausomai nuo pasirinkimo, sunkus audinys gali būti naudojamas šiltų sijonų, suknelių, sarafanų bei liemenių siuvimui. Pasitelkite savo fantaziją, galimybių yra tikrai ne viena!

Tam, kad norimą audinį rastumėte greičiau, pasinaudokite internetinėje svetainėje TavoSapnas.lt esančiais filtrais, kurių pagalba visas tekstilės prekes galėsite surūšiuoti pagal kainą, audinio sudėtį ar spalvą. Storesniems audiniais yra priskiriamas storintas veliūras, žakardas, vilnoniai audiniai, velvetas bei kita. 

Storesni audiniai drabužiams internetu

TavoSapnas.lt internetinė parduotuvė yra puiki vieta įsigyti storesnius audinius drabužiams. Skirtingų sudėčių, spalvų bei storių audiniai, esantys kataloge, garantuos, jog kiekvienas ras tokį, kuris geriausiai atitiks jo turimus lūkesčius. Negana to, TavoSapnas.lt internetinėje parduotuvėje dažnaiyra taikomos akcijos bei ypatingi pasiūlymai, leidžiantys patinkančius audinius įsigyti dar geresne kaina nei įprastai.