Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Vystymo lentos užvalkalai

Vystymo lentos užvalkalai – dar didesnis komfortas Jums ir Jūsų mažyliui.

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Tam, kad vystymas būtų higieniškesnis, patogesnis ir vyktų sklandžiau, visiems tėveliams ar globėjams pravers vystymo lentos užvalkalai. Gausų užvalkalėlių ir paklotėlių asortimentą galite rasti TavoSapnas.lt elektroninėje parduotuvėje.

Jums tikrai nebūtina stovėti eilėse ar gaišti laiką dėl užvalkalų fizinėse parduotuvėse. Vos keliais mygtukų paspaudimais galite kūdikiams ir mažiems vaikams bei jų priežiūrai skirtų prekių, kaip paklotus vystymo lentoms, įsigyti ir internetu. Patys išsirinkite iš gausaus asortimento ir raskite būtent tai, kas labiausiai atitiks Jūsų, kaip tėvelių ar globėjų norus!

Vystymo lentos užvalkalų asortimentas

Vystymo lentos užvalkalų asortimentą sudaro įvairiaspalviai neperšlampantys frotiniai paklotai. Kadangi vystymas tikrai pareikalauja nemažai laiko ir dėmesio kiekvieną dieną, turint patogią erdvę tam atlikti – procesas palengvėja ir tėveliams, ir vystomiems mažyliams. Neperšlampantys užvalkaliukai visą vystymo eigą padarys higieniškesne. Be to, daugkartiniai užvalkalai gali būti išskalbiami ir naudojami labai ilgą laiką.

Dažna problema – kūdikio nerimas ir stresas padėjus kūną ant šaltesnės vystymo lentos. Tačiau, jeigu ant jos užvelkami neperšlampantys paklotai, medžiaga nebūna tokia šalta, nesukelia tokio šoko ir kūdikėlis turėtų jaustis ramiau bei leisis lengviau vystomas.

Neperšlampantys paklotai taip pat sprendžia ir higienos problemas, kadangi sugers visą drėgmę, apsaugos vystymo lentą ar Jus bei vaikutį nuo išsitepimo.

Asortimente rasite įvairių dydžių užvalkalus. Daugiausiai yra 60x80cm ir 25x100cm paklotų. Jeigu norite rinktis spalviškai prie vaiko kambario interjero ar patalpos, kuriose vystysite mažylius, priderinti užvalkalus, taip pat turėsite iš ko rinktis. Siūlome pilkos, žalios, gelsvos, rožinės, baltos ir kitų spalvų frotinius užvalkaliukus.

Vystymo lentos užvalkalo įsigijimas internetu

Vystymo lentos užvalkalus patogu įsigyti internetu. Kataloge kai kada galite rasti ne vieną pigiau nei įprastai – su akcija parduodamą aukštos kokybės produktą. Patys pasirinkite Jums priimtiniausią apmokėjimo bei pristatymo metodą ir sutaupykite laiką. Tam, kad pirkimus galėtumėte planuoti, Jūsų patogumui, prekių puslapyje nurodome preliminarų prekės pristatymo terminą.