Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Pagalvėlės

Vaikiškos pagalvėlės, dekoratyvinės, stilingi užvilkimai – rinkitės norimus gaminius ir kurkite tokį interjerą, apie kokį visada svajojote! Jaukumas į kainą įskaičiuotas!

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Namams dekoruoti, komfortui ant minkštų baldų padidinti bei atmosferai patalpoje pagyvinti. Visiems šiems tikslams ir dar daugiau tinka dekoratyvinės pagalvėlės, kurias galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Vienos dekoratyvinės pagalvėlės sukuria prabangos ir jaukumo įspūdį miegamajame, kai jas išdėliojate ant lovos. Kitos puikiai tinka vaikams, kadangi žaismingos pagalvėlių formos bei ryškios spalvos simbolizuoja personažus ar gražius vaizdinius. Taip pat populiarios ir svetainėje, ant sofos ar fotelių dedamos pagalvėlės. Nepriklausomai nuo to, kokią paskirtį joms esate numatę, pas mus rasite įvairių dydžių, skirtingų spalvų ir tipų pagalvėles!

Dekoratyvinių pagalvėlių tipai ir dydžiai

Prekių kataloge nesunkiai pastebėsite bent kelis skirtingus pagalvėlių tipus. Visų pirma – dekoratyviniai pagalvėlių užvilkimai. Jūsų pasirinktas užvalkalas gali būti naudojamas ant bet kurios namuose esančios pagalvės. Jūs galite įsigyti komplektą skirtingų užvalkalų ir juos derinti ar maišyti tarpusavyje, pakeisti juos per šventes, pasikeitus metų laikui ar kitomis progomis, o gal kai norisi atsinaujinti.

Vaikiškos pagalvės taip pat nusipelno atskiro paminėjimo. Pagalvės pavidalo žaislai arba dekoratyvinės pagalvėlės su ryškiais paveikslėliais – vaikiško kambario dekoro elementai. Dažniausiai tokios pagalvėlės vaikų kambaryje dedamos ant lovos arba naudojamos su kitais minkštais baldais. Pagalvių asortimente yra ir labiau berniukams, ir labiau mergaitėms skirtų dizainų. Na, o norintiems maksimaliai išskirtinio pirkinio siūlome žaislus-pagalvėles su pledukais. Jie turėtų puikiai derėti beveik bet kuriame interjere, vaikų kambaryje ar kampelyje.

Pagalvių užvalkalų ir pačių pagalvėlių dydžiai dažnai yra standartizuoti. Daugiausiai pastebėsime: 40x40, 45x45 ir kitokių matmenų užvalkalus bei pagalvių modelius.

Kaip išsirinkti tinkamiausias pagalvėles?

Lengviausia paiešką susiaurinti nusprendžiant dėl pagalvėlės dydžio. Jeigu ieškote tik užvalkalo, rinkitės tokį, kurio matmenys atitiktų jūsų jau turimą pagalvę. Tuo atveju, kada tikslūs matmenys šiek tiek neatitinka, geriausia ieškoti artimiausio dydžio arba siūtis individualiai.

Jeigu svarstote apie skirtingus užvalkalus ant skirtingų pagalvių, stenkitės išlaikyti vienodą temą arba raštų gamą. Estetikos taisyklės paprastai rekomenduoja, kad didelės pagalvės geriau būtų nuosaikesnio, labiau elegantiško dizaino, vienspalvės. Na, o mažesnės pagalvės gali pasižymėti ryškumu, bent šiek tiek ar net gerokai išsiskirti. Nepamirškite ir apie tai, kad, jeigu pagalvėles dedate ant baldų su kitais užvalkalais ar apmušalais, reikėtų priderinti ir juos. Palaikykite simetriją, kuri padės baldams, dekoro elementams ir kitiems objektams susilieti į harmoningą visumą.

Alergiškiems žmonėms arba mėgstantiems švelnias bei aukštos kokybės medžiagas verta peržiūrėti informaciją prekės puslapyje. Ten nurodoma informacija apie pagalvių ir/ar jų užvalkalų sudėtį, tad galėsite išsirinkti antialergines arba pačias minkščiausias pagalvėles bei jų užvalkalus.

Pagalvėlės internetu

Internetu pirkti dekoratyvines pagalvėles bei jų užvalkalus – labai patogu. Jokių eilių, jokių rūpesčių ir sudėtingo važiavimo iki vietos. Sau patogiu laiku, per bet kurį įrenginį įsidėkite patikusias namų tekstilės prekes į krepšelį. www.TavoSapnas.lt elektroninė parduotuvė siūlo saugų ir patogų apmokėjimą daugeliu skirtingų būdų. Be to, pats pirkėjas gali pasirinkti prekių pristatymo metodą. Patikusios siuvinėtos pagalvėlės su užtrauktuku, stilingi žaislai-pagalvėlės, jaukumą spinduliuojantys užvalkalai ar kitos prekės bus greitai išsiųstos ir pristatytos nurodytu adresu ar į nurodytą siuntų terminalą.