Nemokamas pristatymas nuo 59€
Krepšelis

Sienų lipdukai vaikams

Sienų lipdukai – viena pigiausių, greičiausių ir efektyviausių priemonių ne tik sukurti spalvotą pasaką vaikų kambaryje, bet ir paslėpti nežymius sienų defektus. Sienų lipdukai – optimaliausias variantas ieškantiems greitų sprendimų už patrauklią kainą

Rikiavimas
  • Rikiuoti pagal
  • Pavadinimą
  • Datą
  • Didžiausią nuolaidą
  • Mažiausią kainą
  • Didžiausią kainą
Rodyti po: 24 48 72 96

Charakterio vaikų kambariui tikrai nepritrūks, jeigu jų interjerą papildysite puikiais sienų lipdukais. Su jų pagalba galėsite dekoruoti vaikų kambario sienas ir papuošti jas mylimiausiais personažais arba gražiais paveikslėliais, neinvestuojant didelių sumų.

Įvairios Disney princesės, garsiausi animacinių filmų personažai, įkvepiantys superherojai, stilizuoti užrašai... Visa tai – tik dalis lipdukų sienoms, kuriuos galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje, internetu.

Papuoškite savo vaiko kambarį sienų lipdukais

Vaikų kambarys turėtų būti žaismingas, spalvingas ir kuo labiau atspindėti jų pomėgius ir dvasią. Visi tyrimai rodo, kad žaismingoje aplinkoje vaikas bus linkęs labiau atsiskleisti ir jausis laimingesnis.

Lipdukai ant sienų gali tapti ne tik estetine detale, tačiau ir savotišku zonų atskyrimu. Vienoje zonoje esantys sienų lipdukai vaikams sukurs raminantį poveikį, o kur nors žaidimų erdvėje – skatins kūrybiškumą, primins apie daugybę spalvų ar kitų įspūdingų detalių iš gamtos, filmų ir juos supančio pasaulio.

Pasirinkus didesnį lipdukų kiekį, galima net sukurti ir puoselėti tam tikrą temą visame kambaryje. Pavyzdžiui, drugeliai arba gėlės gali perteikti pačius akiai mieliausius lauko peizažus, o animacinių filmų personažai – nuolat sukelti šypseną. Galbūt jūsų atžala turi filmuką, apie kurį nuolat kalba? O gal jau aiškėja jų hobiai, kuriems jie nori skirti daugiau laiko? Smulkios, tačiau ryškios kambario sienų dekoracijos tikrai paskatins vaikų kūrybiškumą ir asmenybės ugdymą, ypač, jeigu juos užklijuosite kartu su jais arba tai padaryti leisite jiems patiems.
Sienų lipdukų asortimentas iš Tavosapnas.lt el. parduotuvės

Vaikams tinkami sienų lipdukai gali būti labai įvairūs. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomas gausus prekių asortimentas šioje kategorijoje. Nuo puikiai pažįstamų personažų ar objektų iš gamtos iki 3D ir kitų stilių variantų – čia tai, kas patinka, turėtų pavykti rasti visiems tėvams ir vaikams.

Jeigu nuspręsite lipdukus pirkti internetu, atkreipkite dėmesį ar nevyksta akcija. Jos metu lipdukų kaina gali būti dar mažesnė nei įprastai. Svarbu tinkamai įvertinti ir lipdukų matmenis. Informaciją apie tai rasite pačios prekės puslapyje.